6گیاه بزرگ کننده پستان

بهترین کرم حجیم کننده سینه
بهترین کرم حجیم کننده سینه
بهترین کرم حجیم کننده سینه

۶گیاه بزرگ کننده پستان

شنبلیله Fenugreek
نخل باد بزنی اره Saw Palmetto

زعفران
رازیانه Fennel
سیب زمینی وحشی Wild Yam
کوهوش سیاه(توت مار)  Black Cohosh
شبدر قرمز Red Clover

KHARIDتلفن ثبت سفارش:۱۲ ۱۷ ۵۷۵ ۰۹۳۵

این آگهی غیر فعال میباشد

بهترین کرم حجیم کننده سینه

بهترین کرم حجیم کننده سینه

در تمدن باستانی ما گیاهان زیادی وجود دارند که با استفاده از خواص دارویی آنها میتوان به بزرگ کردن پستان و افزایش سایز و همچنین کمک به میل ج.ن.س.ی کمک کرد .

 1. در واقع در فرهنگ های مختلف از گیاهان متفاوت برای بزرگ کردن سینه و افزایش تولید شیر و تقویت رشد پستان استفاده میکنند.
  گیاهانی که باعث افزایش رشد پستان میشوند دارای مقادیر زیادی از فیتواستروژن، یا استروژن های گیاهی هستند  که از این توانایی برای تقویت رشد پستان استفاده میشود.این تحریک فعالیت استروژن طبیعی در داخل بدن شما کمک می کند به اضافه کردن اندازه، تبدیل پروتئین به عضله .به عبارت دیگر، فیتواستروژن گیاهان غنی از استروژن است، و بدن شما به طور طبیعی آنرا تولید می کند. به خاطر داشته باشید که این هورمون در تکامل اندامهای زن موثر است  و در دوران بلوغ به اوج خود میرسد.با این حال، آن را در همه گیاهان نمیتوان پیدا کرد در اینجا ۶ گیاه موثر در تولید شیر و افزایش رشد سینه را به شما معرفی میکنیم.

   ۱٫ شنبلیله fenugreekCheck  گیاه تقویت رشد عضلات سینه از زمان باستان، شنبلیله یک شفا دهنده قوی بوده 
 2. کاهش کلسترول

 3. کمک به یبوست 

 4. و حتی به حداقل رساندن علائم یائسگی.
  شنبلیله بزرگ کننده پستان

  شنبلیله بزرگ کننده پستان

  KHARIDتلفن ثبت سفارش:۱۲ ۱۷ ۵۷۵ ۰۹۳۵
  امروز، شنبلیله است که در میان گیاهان سرآمد است  کمک به افزایش حجم پستان میکند . که شامل مقادیر زیادی فیتواستروژن که باعث تحریک تولید استروژن طبیعی در بدن شما میشود.

  این آگهی غیر فعال میباشد

  همچنین، دانه شنبلیله شامل ترکیباتی ست  که می تواند بافت سالم پستان را افزایش داده و در نهایت افزایش اندازه پستان را شامل میشود.
  همه خواص شنبلیله فقط همین نیست گذشته از فیتواستروژن، شنبلیله باعث تحریک تولید پرولاکتین میشود. این هورمون مسئول تولید شیر است و به مادران شیرده در روند تغذیه با شیر مادر کمک میکند.

  شما می توانید پودر شنبلیله را با کمی آب مخلوط کنید تا زمانی که آن را به صورت خمیر در آورید.و  آن را روی  سینه خود بگذارید و به آرامی ماساژ دهید. شما همچنین می توانید روغن شنبلیله را برای ماساژ پستان استفاده و یا اضافه کردن جوانه شنبلیله در غذاهای مورد علاقه خود به روند رشد پستان ها کمک کنید.


  ۲.گیاه نخل باد بزنی اره ای                                                                                                                              نخل باد بزنی اره به عنوان یک درمان موثر برای مردان با بزرگ شدن پروستات شناخته شده است.

  بخش هایی از درخت نخل بادبزنی برای بشر نیز قابل خوردن است ولی اکثر بخش های سبز آن دارای مزه ی تلخ و ناخوشایندی هستند.
  میوه های این گیاه غنی از اسیدهای چرب و فیتوسترول ها هستند. طبق تحقیقات انجام شده، مشخص شد که عصاره استخراج شده از میوه ها برای درمان بیماری بزرگ شدن پروستات (BPH) بسیار مفید می باشند. دو میلیون مرد آمریکایی از این گیاه برای درمان این بیماری استفاده می کنند. همچنین عصاره ی این گیاه در درمان سرطان های پروستات نیز بسیار مفید است.
  نخل بادبزنی اره ای همچنین برای درمان کم بودن تعداد اسپرم، افزایش قوای جنسی، کم کردن موهای زائد، درمان برونشیت، دیابت، التهاب و میگرن نیز کاربرد دارد. ولی کاربرد اصلی و اثبات شده ی آن در درمان بیماری ها و سرطان های پروستات است.
  این درخت در برابر حریق بسیار مقاوم است و در اماکنی که دچار حریق شده باشد، این درخت به دلیل وجود ریشه ها و ریزوم های قوی آسیبی نمی بیند.
  نخل اره ای بادبزنی درمان اختلالات پستان

  نخل اره ای بادبزنی درمان اختلالات پستان

  تاریخ نخل اره ای برمیگردد به تمدن پیش از تولیدی صنعتی مایان فولاد. مردم در آن زمان زندگی می کنند استفاده از این گیاه برای درمان زنان مبتلا به اختلالات پستان بسیار مفید بوده و هست.

   گیاه شناسان اولیه آمریکا دریافتند که حیوانات که از نخل اره ای تغذیه میکنند  قوی تر بودند و یک تن عضلانی داشتند.

  بعدها، کارشناسان متوجه شدند که این گیاه حاوی مواد مغذی گیاهی است که می تواند رشد بافت پستان را تحریک، در نتیجه اندازه سینه را افزایش دهد.

  گذشته از افزایش اندازه سینه شما، نخل باد بزنی اره ارائه می دهد تن از خواص درمانی، TOO. این تن مجرای خروجی مثانه، است که پشتیبانی از عملکرد سالم از سیستم ادراری. همچنین می تواند یک تونیک غذایی برای هضم صاف و اشتها سالم باشد.

  خبر خوب این است نخل باد بزنی اره  در بازار موجود است که در چای، کپسول و یا به صورت قرص. نوشیدن دو تا سه فنجان چای نخل باد بزنی اره روزمره و یا مکمل دو بار در روز. فقط مطمئن شوید که نخل یادبزنی اره ای اصل مصرف کنید.KHARIDتلفن ثبت سفارش:۱۲ ۱۷ ۵۷۵ ۰۹۳۵


  کرم بزرگ کننده سینه -میوه ای

  کرم بزرگ کننده سینه -میوه ای


  ۳٫ زعفران                                                                                    

  برای بهبود عملکرد سیستم گوارش و افزایش اشتها مفید است.

   

  کمک به تولید شیر و بزرگ کننده پستان                                                                                                                                     از آن جا که طبیعت گرم دارد، سرفه و سرماخوردگی را درمان می کند.

  نفخ و اسید معده را از بین می برد.

  به شیر ولرم زعفران اضافه کنید و قبل از خواب بخورید تا خواب راحت داشته باشید.

  زعفران حل شده در شیر، خشکی و خارش پوست را از بین می برد.

  از آن جا که به گردش خون کمک می کند، اختلالات کلیه، مثانه و کبد را درمان می کند.

  از درد قاعدگی می کاهد.

  علاوه بر تصفیه خون، خاصیت ضدالتهابی نیز دارد.

  ماساژ دادن لثه با آب زعفران، التهاب و زخم دهان را از بین می برد.

  بررسی های اخیر نشان می دهد که زعفران دارای خاصیت ضدسرطانی است.

  با اضطراب و افسردگی مقابله می کند.

  استفاده موضعی از زعفران، زخم و سوختگی ها را سریع تر بهبود می بخشد.

  برای کاهش دادن کلسترول خون بسیار موثر است.

  کارتنوئید موجود در آن از بروز تومورهای پوستی پیشگیری می کند ودردهای آرتریت را تسکین می بخشد.

  مضرات زعفران:

  مصرف بیش از حد آن در دوران قاعدگی، میزان اضطراب را افزایش می دهد.

  مصرف زیاد آن باعث تغییر رنگ پوست می شود.

  به علت دارا بودن طبیعت گرم ممکن است منجر به اسهال، از دست دادن آب بدن و ترشح خون از طریق ادرار شود.

  مصرف زعفران به زنان باردار توصیه نمی شود.                                                                                                                                                                                                                                                                            رازیانه

 5.  رازیانه در میان گیاهان مهم ترین و بهترین در تقویت و رشد پستان میباشد و غدد شیردهی را افزایش میدهد.
  چرا؟ به این دلیل درست مثل شنبلیله، این گیاه حاوی ترکیبات استروژنی است که می تواند فعالیت های استروژن در بدن شما را افزایش دهد.
  برای قرن ها، رازیانه  به منظور افزایش اندازه پستان یک زن و ایدز در تولید شیر مادران استفاده شده است. دانه رازیانه دارای سطح بالایی از فلاونوئیدها است که می تواند میزان هورمون استروژن در بدن را افزایش و رشد بافت پستان را بهبود بخشد.چیز خوب در مورد رازیانه این است که شما می توانید آن را به لوسیون اضافه کنید و از آن استفاده کنید و روی سینه ماساژ دهید..روزانه دوبار ماساژ دهید و تا چند ماه ادامه دهید.شما می توانید یک چای از آن درست کنید وروزانه سه بار از آن را بنوشیداین روش بهترین بازدهی را دارد.KHARIDتلفن ثبت سفارش:۱۲ ۱۷ ۵۷۵ ۰۹۳۵


  سیب زمینی وحشی

  اگر نخل باد بزنی اره برای مردان بی خطر میباشد می گویند که سیب زمینی وحشی نیز برای زنان. برای سال های بسیاری، سیب زمینی وحشی به طور گسترده ای به عنوان تونیک گیاهی برای افزایش سلامت زنان استفاده می شود.

  حتی گیاه شناسان و نویسنده گان سرطان پستان آنرا توصیه میکنند.سوزان علف هرز. توصیه سیب زمینی وحشی برای بافت پستان سالم است.

  چرا اینطور است؟

  سیب زمینی وحشی دارای اثرات مفیدی بر سلامت باروری زنان، از جمله مبارزه با علائم سندرم یائسگی و مسائل پیش از قاعدگی.

  در همان زمان، آن است که به طور گسترده ای به عنوان یک آگراندیسور پستان استفاده می شود، از آن ترویج بافت سالم پستان. در سال ۱۹۵۰، دانشمندان کشف کردند که این گیاه حاوی فیتواستروژن نامیده می شود دیوسگنین. این ماده قادر به شیمیایی تبدیل خود را به پروژسترون است، اگر چه این یکی را باید در یک آزمایشگاه انجام شود.

  شما می توانید سیب زمینی وحشی به شکل کپسول آن را و یا نوشیدن آن بعنوان دمنوش استفاده کنید. کرم سیب زمینی وحشی نیز موجود است، که شما می توانید دوبار در روز روی سینه ماساژ دهید.

  Cohosh (کوهوش سیاه)گیاه توت مار

  این گیاه یکی دیگر از مواد تشکیل دهنده اصلی به شما خواهد شد در بسیاری از قرص های سینه افزایش است. cohosh black قادر، با یک racemosa نام تسمتسفج علمی، بومی شمال امریکا است.

  این رشد می کند در حدود دو متر در ارتفاع، با گل های کوچک سفید که شبیه سنبله. امروز، cohosh black قادر در مناطق بزرگ در اروپا رشد می کند، با توجه به آن محبوبیت زیادی است.

  اعتقاد بر این است cohosh black قادر به کمک به زنان با علائم پس از یائسگی. در همان زمان، آن را دارای خواص هستند که قادر به بالا بردن سطح استروژن، که آن را به یک نامزد مناسب باعث می شود برای کمک به تقویت اندازه پستان خود را. از این رو این توضیح میدهد که چرا cohosh black قادر است که باید در مکمل های افزایش پستان است.

  با این حال، مرکز ملی طب مکمل و جایگزین گزارش داد که مصرف بیش از حد از این گیاه می تواند اثرات منفی بر روی کبد داشته، به ویژه هنگامی که در مقادیر زیاد گرفته شده است. همچنین می تواند عوارض جانبی مانند ادرار تیره، یرقان و درد شکم به ارمغان بیاورد. بنابراین، مطمئن شوید که به تنها حداکثر ۸۰ میلی گرم در روز است. الکل نیز توصیه نمی شود، بنابراین مطمئن شوید که شما یک جرعه از گیاه نوشیده اید.


  شبدر قرمز
  شبدرچمنی

   این گیاه سزاوار  توجه میباشد . هنگامی که آن را بهترین تقویت کننده رشد سینه می دانند، شبدر قرمز همچنین می توانید  شگفتی به وجود اورد.

  با نام علمی شبدر Pratense، شبدر قرمز که یکی از گیاهان غنی از منابع ایزوفلاون، و یا یک ماده شیمیایی محلول در آب است که می تواند مانند استروژن عمل می کنند بیشتر آشنا شوید.

  بنابراین، از آن  برای تقویت سینه و افزایش سلامت پستان به دلیل ظرفیت بالای هورمون استروژن طبیعی در بدن شما استفاده می شود. 

  به غیر از ایزوفلاون، شبدر قرمز همچنین شامل یک phytoestogen قدرتمند به نام جنستئین. این فیتواستروژن قوی متصل گیرنده استرادیول در سینه های خود را، در نتیجه ترویج رشد پستان و کمک به افزایش اندازه .

  گذشته از این، شبدر قرمز همچنین می توانید مسائل پزشکی، مانند گرگرفتگی و علایم قبل از یائسگی، از جمله درد پستان را درمان کنند. در همان زمان، می تواند تولید ادرار و بهبود گردش خون، کاهش خطر لخته شدن خون و کمک به کاهش سطوح کلسترول. همچنین می تواند تراکم مواد معدنی استخوان، که در زنان قبل و یائسگی مفید را افزایش دهد.

  بزرگ شدن پستان surgeryRed شبدر بهتر است به عنوان چای گرفته شده است. نگران نباشید، ۰۱:۵۹ قاشق چای خوری گل شبدر قرمز را در یک فنجان آب داغ اضافه کنید و اجازه دهید آن را به مدت ۳۰ دقیقه قبل از نوشیدن آن شیب دار است. برای بهترین نتایج، نوشیدن دو تا سه بار در روز است.

  عمل جراحی بزرگ کردن پستان  ممکن است به شما فورا نتیجه بدهد اما باید منتظر عوارض و خطرات آن نیز باشید.

  ممکن است مدتی بعد از مصرف گیاهان دارویی نتیجه آن را مشاهده کنید اما مصرف گیاهان قطعا ارزش آن را دارد. به علاوه،گیاهان دارویی امن تر با عوارض جانبی کمتر هستند.

KHARIDتلفن ثبت سفارش:۱۲ ۱۷ ۵۷۵ ۰۹۳۵

کرم بزرگ کننده سینه -میوه ای

کرم بزرگ کننده سینه -میوه ای

برچسب ها

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

11 دیدگاه در “۶گیاه بزرگ کننده پستان”

 1. sevda.javid می‌گه:

  سلام خسته نباشید ۳ماه از شیردهی من میگذره سینه هام افتاده و پوستش شل شده میخوام سینه هام دوباره سرحال بشه . از چی استفاده کنم?

  • a می‌گه:

   با درود – جهت بزرگ تر سدن سینه میتوانید از دستگاه وکیوم سینه استفاده نمایید و جهت رفع افتادگی و شلی پوست از کرم لیفت سینه استفاده نمایید و اگر هر دو را با هم استفاده کنید خیلی بهتر نتیجه میگیرید.

 2. حمیرا می‌گه:

  سلام من ۶ ساله ازدواج کردم و سینه هام بزرگ نمیشه شوهرم خیلی ناراحته همیشه به زنهایی که سینه بزرگ دارن توجه میکنه دارم دیونه میشم .پیشنهاد شما چیه کرم بزرگ کننده سینه یا وکیوم بزرگ کننده سینه؟کدوم؟

  • a می‌گه:

   بادرود- جهت بزرگ کردن سینه و افزایش سایز سینه بهتر است همزمان از دستگاه وکیوم سینه و کرم حجم دهنده سینه استفاده نمایید.تا در کمترین زمان بهترین نتیجه را بگیرید

 3. سانی می‌گه:

  سلام
  میخواستم بدونم کرم بزرگ کننده سینه چند سایز سینه ها رو بزرگ میکنه؟

 4. فائزه می‌گه:

  سلام خسته نباشید
  ببخشید سینه های من خیلی کوچیکه .شنیدم که روغن زالو تایلندی حسابی سینه ها رو بزرگ میکنه.فقط بازگشت نداره؟

 5. سحر افشازی می‌گه:

  سلام من ۱۶سالمه میخواهم سینه هایم بزگ بشن چکار باید بکنم جان بچتون بگین

 6. سحر می‌گه:

  سلام من سینه هام کیست داره و مادرزادیه دکتر گفته کاریش نمیشه کرد جدیشم نگیر ولی من میخام بزرگ کنم سینه هامو رازیانه میگن نخور واسه کیست خوب نیست توروخدا بگین چیکار کنم تو فکر روعن جوانه گندم و شبدر سرخم اما میترسم واسه کیستم ضرر داشته باشه شما بگین چی بخورم چی نخورم؟؟ اعتماد ب نفسم خیلی اومده پایین

  • d.m می‌گه:

   بادرود – میتوانید از کرمهای گیاهی بزرگ کننده سینه استفاده نمایید که هیچ ضرری ندارد – جهت راهنمایی بیشتر تماس حاصل نمایید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پرداخت آنلاین

پرداخت الکترونیکی وجه

=

هزینه پست رایگان

پرداخت الکترونیکی وجه و تحویل درب منزل

پرداخت آنلاین

پرداخت آنلاین

پرداخت مطمئن

پرداخت با کلیه درگاههای بانکی ایران

 

index

فروشگاه مرکزی موشاپ

محصولات اورجینال و 100% اصل را از ما بخواهید.

فروشگاه موشاپ دارای مجوز و ثبت در سامانه اینترنت کشور و سامانه ساماندهی کشور عرضه کننده محصولات اورجینال و اصلی دارای تاییدیه و برچسب شبنم و بهترین قیمت

فروشگاه موشاپ دارای مجوز و ثبت در سامانه اینترنت کشور و سامانه ساماندهی کشور عرضه کننده محصولات اورجینال و اصلی دارای تاییدیه و برچسب شبنم و بهترین قیمت

رهگیری مرسولات پستی

با وارد کردن بارکد پستی مرسوله خود را در سامانه رهگیری مرسولات پستی پیگیری نمایید.

و یا جهت پیگیری سفارش خود با شماره 09355751712 تماس حاصل نمایید.

آمار