گیاه درمانی جهت بزرگ نمودن سینه و باسن

%da%a9%d8%b1%d9%85-%d8%ad%d8%ac%d9%85-%d8%af%d9%87%d9%86%d8%af%d9%87-%d8%b3%db%8c%d9%86%d9%87-%d9%88-%d8%a8%d8%a7%d8%b3%d9%86

گیاه درمانی جهت بزرگ نمودن سینه و باسن

روشهای گیاهی و بی خطر جهت بزرگ نمودن عضلات سینه و باسن

کرم گیاهی بزرگ کننده سینه و باسن

%da%a9%d8%b1%d9%85-%d8%ad%d8%ac%d9%85-%d8%af%d9%87%d9%86%d8%af%d9%87-%d8%b3%db%8c%d9%86%d9%87-%d9%88-%d8%a8%d8%a7%d8%b3%d9%86

این آگهی غیر فعال میباشد

گیاهان زیبایی اندام و توزیع چربی برای بزرگ کننده سینه و باسن و تغییر سایز آنها:

دانه گیاه شنبلیله:

در طب سنتی شنبلیله به مدت هزارات سال به عنوان گیاه طبی و نیز ادویه در هند، مصر و خاور میانه مورد مصرف بوده است. کاربردهای پزشکی آن شامل پایین آوردن تب، درمان زخمهای دهانی، برونشیت، سرفه های مزمن و ترک خوردگی لب، افزایش شیر، کمک به هاضمه، سرطان ها و موارد دیگر می شود. در جاوه گزارش شده است که در تونیک های مو برای درمان ریزش مو مورد استفاده قرار می گیرد. شنبلیله ابتدا در طب چینی در (Sung Dynasty 1057) معرفی شد و از آن زمان به عنوان ماده مغذی در درمان ناراحتیهای کلیه، بری بری، فتق، ناتوانی جنسی و مشکلات دیگر استفاده میشود.
دانه رازیانه: عرق رازیانه
گیاه بزرگ کننده سینه ای است که غنی از ایزوفلاونهایی می باشد که باعث تاثیرات استروژنی می شوند این افزایش ترشح کلید تشکیل بافت ها و سلولهای جدید در سینه بوده و افزایش دفع، کلید پاکسازی مکان های گیرنده استروژن است که با سموم پیرامون که استروژن را تقلید می کنند، پوشیده می شوند. با انجام عملی برای حذف این ها و سایر سموم از بدن، این گیاه به عنوان تونیک و نیز محرک عمل می کند. دم کرده ریشه تازه آن گفته می شود که برای سنگ صفرا، زردی و سایر مشکلات کبدی خوب است. هیچ عارضه یا اثر سوئی با استفاده طبیعی از آن دیده نشده است. در طب سنتی رازیانه همچنین برای درمان اختلالات معده و تنفسی توصیه می شود. رازیانه در طب چینی قرنهاست که در درمان مار گزیدگی های سخت نیز استفاده می شود که در آن گیاه پودر شده به صورت ضماد و برای وبا، کمر درد و شب ادراری معمولا در ترکیب با گیاهان دیگر مورد استفاده قرار می گیرد.
ریشه گیاه دانگ کوای:
گیاه دارویی بزرگ کننده سینه است که به بدن در استفاده موثر از هورمونها کمک مینماید. همچنین به عنوان درمانی برای برخی علائم یائسگی استفاده می شود. در تخفیف سندرم پیش از قاعدگی و علائم یائسگی به طور موفقیت آمیزی مورد استفاده قرار می گرفته و می گیرد (Hardy 2000). عصاره دانگ کوای مشخص شده است که تاثیر شل کننده عضلات داشته و به عنوان عامل ضد التهاب و مسکن مورد استفاده بوده است. دانشمندان معتقدند که یک مکانیسم عملکرد دانگ کوای این است که سنتز پروژسترون طبیعی را افزایش میدهد. پروژسترون هورمون دیگری است که کاهش تولید آن در یائسگی اتفاق می افتد. مواد مغذی این گیاه می تواند به شستشوی این سیستم کمک کرده و به افزایش سلامت بافت سینه یاری برساند.
گیاه باد آور:
گیاه دارویی بزرگ کننده سینه است که برای درمان انواع مشکلات زنانگی از جمله قاعدگی های دردناک و دردهای همراه با آن مورد استفاده قرار می گیرد. همچنین به عنوان تنظیم کننده هورمونی استفاده شده و به گوارش و جریان خون یاری می رساند. حاوی B کمپلکس، کلسیم، آهن، منگنز، و چربی های ضروری است. بادآور می تواند در فرونشاندن التهاب ایجاد شده به دلیل ضعف گوارشی استفاده شود. همچنین بادآور جریان خون را بهبود بخشیده و خون را تصفیه میکند که باعث افزایش رساندن اکسیژن به مغز برای تحریک حافظه می شود. به دلیل خواص استروژنی قدرتمند آن، اکنون اساسا برای مادران شیرده استفاده میشود. دم کرده گرم آن در فراهم کردن ذخیره مناسب شیر به ندرت ناتوان بوده است. به عنوان یکی از بهترین داروهایی که برای این منظور مورد استفاده قرار می گیرد، همین گیاه است.
ریشه قاصدک:
ریشه قاصدک گیاه بزرگ کننده سینه، گیاهی چند ساله است که تقریبا در هر جایی یافت میشود. قاصدک دو کاربرد مهم ویژه دارد:  افزایش تشکیل صفرا و حذف آب اضافی از بدن در وضعیتهای تورم ناشی از مشکلات کبدی. این ریشه به خصوص بر همه شکلهای ترشح و دفع از بدن تاثیر می گذارد.
در طب سنتی برای ناراحتی های متعدد کبد و طحال مورد استفاده بوده است و نیز برای روماتیسم مزمن، سختی مفاصل و سوزش معده به کار می رفته است. در چین به مدت بیش از ۱۱۰۰ سال برای درمان سرطان سینه و سایر مشکلات سینه از آن استفاده می کردند.
این افزایش ترشح کلید تشکیل بافت و سلولهای جدید سینه است و افزایش دفع کلید پاکسازی مکانهای گیرنده استروژن است که با سموم محیطی که استروژن را تقلید می نمایند، مسدود شده اند. قاصدک با عمل برای حذف این سموم و سموم دیگر از بدن، به عنوان تونیک و نیز محرک عمل می کند. یک دم کرده از ریشه تازه آن گفته می شود که برای سنگ صفرا، زردی و سایر مشکلات کبد خوب است. هیچ عارضه ای در استفاده طبیعی از آن دیده نشده است.

برگ آب تره

گیاه برگ آب تره:
برگ آب تره یک گیاه برای بزرگ کردن سینه در منطقه بومی اروپا و روسیه است که در بریتانیا و به طور گسترده در امریکا و کانادا به صورت طبیعی متداول است. آب تره چند ساله بوده و در نزدیکی چشمه ها و مسیرهای آب به فراوانی یافت میشود. به صورت خزنده بوده و برگهای لطیف با شیار شانه ای و کاسبرگ قلبی شکل تخم مرغی دارد. آب تره باستانی ترین سبزی شناخته شده برای بشر است و تاریخ مصرف آن می تواند تا پارسیان، یونانیان و رومی ها ردیابی شود. روش متداول آماده سازی در آن روزها با روغن و سرکه بوده است. در قرن بیست و یکم دانشمندان کشف کرده اند که آب تره میتواند واقعا خواصی برای معکوس کردن مضرات سیگار داشته باشد. آب تره حاوی gluconasturtin  است (تها وقتی که برگها بریده شوند یا جویده شوند، آزاد می شود) که به خنثی سازی سرطان زایی در تنباکو کمک می نماید. آب تره همچنین حاوی میزان شگفت انگیزی از اسید فولیک و لوسین ( Lucien) است. گفته شده حاوی ویتامین E نیز می باشد، ویتامینی که معروف به ویتامین باروری است و برای بزرگ شدن سینه ضروری می باشد. ویتامین E به بدن در استفاده از اکسیژن کمک می کند که دوام و بنیه فیزیکی را افزایش داده و پاسخ قلبی را بهبود می بخشد. به عنوان یک گیاه طبی، آب تره به طور سنتی ادرار آور، اکسپکتورانت (خلط آور)، مسهل، محرک، تونیک و اشتها آور در نظر گرفته شده است. همچنین به عنوان دارویی در مقابل آنمی، اگزما، اختلالات کبد و کلیه، سِل، کورک ها، تومورها و زگیل ها مورد استفاده قرار میگرفته است. آب تره آهن بیشتری نسبت به اسفناج دارد و کلسیم آن از شیر بیشتر بوده و ویتامین E سه برابر بیشتر از کاهو دارا است. ویتامین ای در این گیاه با ویتامین A و C همراه است. کالری آن پایین میباشد.
کلپ ،کلپ پسیفیکی:
کلپ پسیفیکی گیاه دارویی بزرگ کننده سینه، نامی متداول برای علف دریایی است. چربیها را جذب میکند و مشخص شده است که برای روماتیسم، سلولیت و چاقی موثر است. غنی از مواد مغذی بوده حاوی ۳۰ ماده معدنی میباشد بنابراین برای هر فردی که کمبود ماده معدنی دارد به طور ویژه مفید است. گزارش شده است که برای مغز و سیستم عصبی و نخاع مفید می باشد. کلپ حاوی ید است که تیروئید را تحریک می نماید. همچنین گزارش شده است که کلپ پوست، مو و ناخن را بهبود بخشیده و در مقابل تشعشع محافظت می نماید. مدفوع را نرم کرده و زخم ها و چاقی را درمان می نماید.
ویتامین E آنتی اکسیدانی است که نقش مهمی در توانایی بدن در مصرف اکسیژن ایفا میکند. همچنین ویتامین A را از تخریب در بدن و چربی های اشباع نشده را از تجزیه غیر طبیعی باز می دارد. ویتامین E طول عمر سلولهای قرمز خون را زیاد می نماید و تنفس سلولی را بهبود می بخشد. گزارش شده است که ویتامین E یک ویتامین ضد سالخوردگی است. به علاوه در به حداقل رساندن جای زخم کمک کرده به بهبودی زخم ها، تعویق ایجاد لخته خونی، نگه داشتن انعطاف پذیری جوانی در بافت ها و آرام کردن گُر گرفتگی و آشفتگی های یائسگی یاری می رساند.

گیاه دامیانا برای بزرگ شدن سینه ها

گیاه دامیانا:
این گیاه برای بزرگ کردن سینه ها کاربرد دارد، متعادل کننده هورمون های زنانه و محرک ملایم بوده، عملکردها و ظرفیت های جنسی طبیعی را باز می گرداند. این گیاه توسط طب سنتی به عنوان برانگیزنده جنسی مطمئن و ملایم برای زن و مرد مورد استفاده بوده است.
سیب زمینی وحشی:
این گیاه به آرام کردن سندرم پیش از قاعدگی و علائم یائسگی کمک کرده، تعادل هورمونی را بهبود میبخشد.
ریشه سیب زمینی وحشی مکزیکی:
ریشه سیب زمینی وحشی مکزیکی معمولا به عنوان درمان پوکی استخوان مورد استفاده بوده است. این گیاه منبع عالی از بتا کاروتن و دیوس جنین است که کمک کننده فیتو شیمیایی قوی در رشد بهینه سینه است. در طب سنتی همچنین برای وضعیتهای روماتیسم، مشکلات صفراوی، قولنج، دیسمنوره و کرامپ ها مورد استفاده قرار می گیرد. همچنین به عنوان ضد التهاب در نظر گرفته می شود.
گل رازک  :
گل رازک بوته غنی از فلاونوئیدها است که در تنظیم تولید هورمونی تسهیل کننده رشد غدد پستان نقش دارند.
گیاه دُم شیر (Mother’s Wort):
دم شیر گیاه بومی مناطق زیادی از اروپا در حواشی رودخانه و زیر پرچینها است. دم شیر حاوی لئونورین (Leonurine ) است که محرک رحمی میباشد. به طور سنتی به عنوان مقوی قلبی، آرام بخش با اختصاصی بودن برای بافتهای تولید مثل و ضد اسپاسم استفاده می شد. مطالعات در چین نشان داده اند که عصاره آن، عملکرد ضد تجمع پلاکت و کاهش سطح چربی خون دارند.
عصاره ریشه کوهوش سیاه:
مطالعات متعددی انجام شده اند که فواید دارویی کوهوش سیاه را نشان می دهند. در مطالعاتی فته شده است که کوهوش سیاه مشابه داروهای استفاده شده در درمان جایگزینی هورمونی است.
جو دو سر یا یولاف (Oat Grass):
جو دو سر (Avena Sativa) غنی از ساپونین، فلاونوئید، مواد معدنی و الکالوئیدهای ضروری برای سیستم هورمونی سالم است.
عصاره یونجه:
در طب سنتی یونجه به عنوان ماده مغذی برای افزایش سرزندگی در انسان مورد استفاده بوده است؛ همچنین به عنوان یک ادرار آور و برای افزایش عمل حرکت دودی معده و روده که به افزایش اشتها منجر می شود، استفاده می شده است. اخیرا برای درمان آسم و تب یونجه از آن استفاده می شود.
گیاه رازک یا هومولوس لوپولوس (Humulus Lupulus):

هومولوس لوپولوس بوته آسیایی است که غنی از فلاونوئیدها میباشد که عمل آنها تنظیم تولید هورمونی تسهیل کننده رشد غدد پستان است.

کرم بزرگ کننده سینه hip up

کرم بزرگ کننده و حجیم کننده عضلات سینه حاوی عصاره میوه های طبیعی

بدون عوارض،۱۰۰% گیاهی و تضمینی

KHARIDتلفن ثبت سقارش: ۱۲ ۱۷ ۵۷۵ ۰۹۳۵

%da%a9%d8%b1%d9%85-%d8%a8%d8%b2%d8%b1%da%af-%d9%88-%d9%81%d8%b1%d9%85-%d8%af%d9%87%d9%86%d8%af%d9%87-%d8%b3%db%8c%d9%86%d9%87-hip-up———————————**********———————————

کرم بزرگ کننده باسن Hip up

فرم دهنده و بزرگ کننده باسن

بهترین کرم گياهي بزرگ کننده باسن Hip Up

سریعترین بزرگ کننده باسن های کوچک

فرم دهنده باسن های افتاده

 1. %da%a9%d8%b1%d9%85-%d8%a8%d8%b2%d8%b1%da%af-%da%a9%d9%86%d9%86%d8%af%d9%87-%d8%a8%d8%a7%d8%b3%d9%86-hip-up

برچسب ها

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

18 دیدگاه در “گیاه درمانی جهت بزرگ نمودن سینه و باسن”

 1. نوظهوری می‌گه:

  عالیییه !
  سپاسگزارم بابت زحماتی که میکشید و مطالب خوب و مفیدی که در سایت قرار میدید.

 2. مهرک می‌گه:

  سلام خسته نباشید
  من از کرم بزرگ کننده سینه و باسن شما استفاده کردم واقعا عالی بود هر دو کرم خوب جواب دادند.تشکر

 3. شیدا می‌گه:

  سلام خسته نباشید
  من سینه و باسنم تقریبا سایزش خوبه بوسیله ورزش عضلاتش رو ورزیده کردم فقط میخوام یه مقدار سینه و باسنم بیشتر فرم بگیره اگر بزرگتر هم بشه بدنیست.

 4. فروغ می‌گه:

  سلام
  این کرم سینه و باسن خوبه?? من واقعا میخوام نتیجه بگیرم.

 5. مرضیه می‌گه:

  سلام
  محصولاتتون فوق العاده ست.

 6. هشمتی می‌گه:

  محصولاتتون فوق العاده ست چندمین باره ازتون خرید میکنم .همیشه هم از کیفیت محصولاتتون رضایت داشتم.تشکر

 7. ملیسا می‌گه:

  سلام خسته نباشید
  من میخوام کرم بزرگ کننده سینه و باسن سفارش بدم خونه مون چهاردانگه ست کی بدستم میرسه???

 8. مقامی می‌گه:

  سلام من امروز کرم بزرگ کننده سینه و باسن سفارش دادم گفتم قیطریه هستم کی بدستم میرسه???

 9. مروت می‌گه:

  سلام خسته نباشید
  ببخشید من میخواستم از شما نمایندگی فروش محصولاتتون رو بگیرم چیکار باید بکنم??//..

 10. رضاپور می‌گه:

  سلام روز خوش
  از محصولتون خوشم اومد میخوام بگیرم.

 11. فعدی می‌گه:

  سلام روز خوش
  از محصولتون خوشم اومد میخوام بخرم.احساسم نسبت به این محصول مثبته.

 12. حلیمه می‌گه:

  سلام وقت بخیر
  ببخشید این کرم های سینه و باسن هر دوتاش رو باید بخرم یا یکیشو بخرم برای هر دو ناحیه میتونم استفاده کنم???

 13. غفوری می‌گه:

  سلام وقت بخیر
  کرم سینه و باسن تعداد ۳۰۰۰عدد میخوام چقدر تخفیف میدید???

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پرداخت آنلاین

پرداخت الکترونیکی وجه

=

هزینه پست رایگان

پرداخت الکترونیکی وجه و تحویل درب منزل

پرداخت آنلاین

پرداخت آنلاین

پرداخت مطمئن

پرداخت با کلیه درگاههای بانکی ایران

 

index

فروشگاه مرکزی موشاپ

محصولات اورجینال و 100% اصل را از ما بخواهید.

فروشگاه موشاپ دارای مجوز و ثبت در سامانه اینترنت کشور و سامانه ساماندهی کشور عرضه کننده محصولات اورجینال و اصلی دارای تاییدیه و برچسب شبنم و بهترین قیمت

فروشگاه موشاپ دارای مجوز و ثبت در سامانه اینترنت کشور و سامانه ساماندهی کشور عرضه کننده محصولات اورجینال و اصلی دارای تاییدیه و برچسب شبنم و بهترین قیمت

رهگیری مرسولات پستی

با وارد کردن بارکد پستی مرسوله خود را در سامانه رهگیری مرسولات پستی پیگیری نمایید.

و یا جهت پیگیری سفارش خود با شماره 09355751712 تماس حاصل نمایید.

آمار