کرم معجزه گر باسن

کرم معجزه گر بزرگ کننده باسن
کرم معجزه گر بزرگ کننده باسن
کرم معجزه گر بزرگ کننده باسن

کرم معجزه گر باسن

بهترین کرم عضله ساز باسن

کرم برجسته سازی باسن

۱۰۰% گیاهی فاقد هورمون

 • کرم فرم دهنده و بزرگ کننده باسن حاوی عصاره گیاهان و میوه های موثر در عضله سازی باسن

 • صد در صد طبیعی

بهترین و مطمئن ترین روش برجسته سازی باسن بدون عوارض و درد

هیکل ساعت شنی و باسن بزرگ

این آگهی غیر فعال میباشد

چطور میتوانیم اندامی زیبا با کمر باریک و باسن برجسته داشته باشیم.

کرم تاچ می بزرگ کننده باسن

کرم گياهي بزرگ کننده باسن Hip Up

بزرگ کننده باسن های کوچک

فرم دهنده باسن های افتاده

%da%a9%d8%b1%d9%85-%d8%a8%d8%b2%d8%b1%da%af-%da%a9%d9%86%d9%86%d8%af%d9%87-%d8%a8%d8%a7%d8%b3%d9%86-%d8%aa%d8%a7%da%86-%d9%85%db%8c

 1. تلفن ثبت سفارش: ۱۲ ۱۷ ۵۷۵ ۰۹۳۵

 کرم تاچ می بزرگ کننده باسن: ۱۲۰٫۰۰۰ تومان

KHARID

کرم تاچ می درجه ۲: ۶۵٫۰۰۰ تومان

KHARID

باسن برجسته و منحنی یکی از رازهای زیبایی اندام

این آگهی غیر فعال میباشد

باسن برزیلی معروفترین شکل باسن در جهان است.

کرم معجزه گر باسن

کرم معجزه گر باسن

بسیاری از ستاره های فیلم مانند صوفیه Vergara یا اسکارلت جوهانسون هیکل خود را شبیه ساعت شنی نموده اند که در میان زنان دنیا بسیار محبوب است و داشتن یک کمر باریک به دلایل زیباشناسی مهم است، اما با افزایش اندازه باسن و ایجاد منحنی میتوانید تبدیل به ملکه زیبایی شوید.

تلفن ثبت سفارش: ۱۲ ۱۷ ۵۷۵ ۰۹۳۵

بهترین کرم معجزه گر برجسته ساز باسن

قیمت کرم معجزه گر بزرگ کننده باسن: ۱۲۰٫۰۰۰ تومان

KHARID

کرم معجزه گر بزرگ کننده باسن

کرم معجزه گر بزرگ کننده باسن

چگونه می توان باسن بزرگتر داشت؟

۱٫ تمرین هیپ افزایش سایز باسن
عضلات ران های شما هستند تا از minimus ماهیچه سرین، گلوتئوس ماکسیموس (Maximus) و همچنین به عنوان latae تانسور fasciae ساخته شده است. اگر شما می خواهید به استفاده از ورزش به باسن خود را برجسته نگاه دارید یا گسترده تر ،شما نیاز به کار بر روی ساخت این عضلات با انجام حرکات ورزشی هستید.
توصیه می شود که کسانی که می خواهند به گسترش باسن خود باید تمرینات که کار چندین قسمت از بدن خود را در همان زمان به جای تمرکز بر فقط عضلات اطراف باسن خود را انجام دهد. شما باید حداقل سه روز غیر متوالی در هفته به مدت حدود ۴-۵ هفته آموزش قبل از شما شروع به دیدن نتایج جدی است. Lunges برگزاری یک جفت دمبل را در دست خود را یک گام بزرگ به جلو با پای چپ خود را و خم شدن زانو خود را به خودتان پایین تر به زمین. پشت خود را صاف نگه دارید و فشار را با پاهای خود را به خودتان را به بازگشت به موقعیت شروع خود را پس از آن تکرار ورزش با پای راست. انجام ۱۰-۱۲ تکرار را برای هر پا. اسکات بایستید و پای خود را در اطراف عرض شانه در حالی که برگزاری دمبل در دو طرف خود را. سفت هسته خود را بکشد و پشت خود را تا راست و خم شدن زانو خود را به کاهش بدن خود را تا زمانی ران خود را موازی با زمین هستند. بازگشت به موقعیت شروع خود را و تکرار ورزش ۱۰-۱۲ بار. یوگا چند یوگا می تواند کمک به ساخت عضله و افزایش انعطاف پذیری خود را که می تواند کمک باسن خود را نگاه گسترده تر است. انجام یوگا امتداد مثل کبوتر، قورباغه، صورت گاو یا مارمولک می تواند کمک به رسیدن به اهداف خود و ورزش های دیگر در روال خود را ساده تر برای مدیریت. آدم ربایی هیپ ضمیمه یک بند مچ پا به پای راست خود را و یک محیط کم بر روی دستگاه کابل خود را انتخاب کنید. نوبه خود به طوری شانه چپ خود را دندانه دار کردن وزن چهره ها و بلند کردن پای راست در حالی که در حال حرکت پای خود را از پهلو به عنوان حد به سمت راست به عنوان شما می توانید. چرخش پا در سراسر بدن خود را، انجام ۱۰/۱۲ تکرار در هر پا. سمت دروغ گفتن پا آسانسور تسمه وزن مچ پا به پایین پاها و دروغ خود را در کنار خود با پاهای انباشته در بالای هر یک از دیگر و دست خود را بر روی باسن خود را. بلند پا پس از آن نشسته ۴۵ درجه از زمین و به آرامی آن را کمر پایین به زمین. تکرار ۱۰-۱۲ بار در هر پا.
ورزش برای گسترش منحنی باسن :
۲٫ شیوه های رایج از آن پروتئین و کربوهیدرات بیشتر. شما باید رژیم غذایی خود را با غذاهایی که دارای مقدار زیادی از کربوهیدرات و پروتئین به بدن، اما اجتناب از نوشابه، چیپس و دیگر تنقلات. کربوهیدرات مثل نان یا ماکارونی شما را با انرژی شما می توانید برای کامل انجام ورزش خود و پروتئین به شما کمک خواهد عضله شما نیاز به ایجاد باسن خود را نگاه گسترده تر ساخت فراهم می کند. نشستن بر روی لب به لب خود. اگر می خواهید باسن به نگاه بزرگتر شما می توانید این نگاه کنید به سادگی با نشستن در باسن یا باسن خود را. این اجازه خواهد داد چربی به ساخت تا در این منطقه از سطح بدن خود را در سرعت. سعی کنید کرم هیپ-افزایش. برخی از کرم ها در بازار ادعا می کنند که آنها را در باسن خود را جایگزین الاستین و کلاژن برای تشویق نسل عضلانی در این منطقه است که می تواند باسن خود را نگاه گسترده تر است. پد باسن خود را. شما می توانید شلوارک هیپ افزایش است که شامل پد فوم به باسن خود را نگاه گسترده تر از آنچه واقعا هستند را خریداری کنید. پد سیلیکون چسب همچنین می توانید در داخل لباس زیر خود را، جوراب شلواری یا لباس تنگ و به خودتان یک نگاه فولر را جمع می شود. با این حال، در نظر داشته باشید که ممکن است شما نیاز به خرید یک اندازه شلوار بزرگتر به جای این پد را تحمل کند. تنظیم وضعیت خود. ایستاده مستقیم با شانه کاهش یافته و وزن خود را در حال استراحت بر روی یک پا و مفصل ران محوری از می توانید به شکل S است که می تواند شما را نگاه curvier ایجاد کنید. محل دست در باسن خود را با انگشت شست خود را رو به جلو و یا عبور پاها خود را هنگامی که شما در حال نشسته به باسن خود را نگاه گسترده تر است. چرخش باسن. همانطور که راه رفتن، به یک نقطه از نوسانی باسن خود را برای جلب توجه به این منطقه است. شما می توانید این آرامش بخش بدن، کشیدن شانه های خود را به عقب و راه رفتن با یک پا در مقابل دیگر انجام دهد. سعی کنید اجازه می دهد تا اسلحه و باسن را به نوسان طور طبیعی و بدون برجسته آن به طور کامل به عنوان این می تواند شروع به نگاه خنده دار.
۳٫ جراحی
اگر شما مایل به  جراحی پلاستیک به منظور بهبود شکل باسن خود هستید. می توانید یک استخوان ران که درج یک “برش” از سیلیکون در زیر پوست در نزدیکی مفصل ران را به این منطقه نگاه میدارد منحنی باسن خود را بیشتر کنید.

 • کرم بزرگ کننده باسن
 • کرم فرم دهنده و بزرگ کننده باسن حاوی عصاره گیاهان و میوه های موثر در عضله سازی باسن
 • صد در صد طبیعی

تلفن ثبت سفارش: ۱۲ ۱۷ ۵۷۵ ۰۹۳۵

قیمت کرم معجزه گر بزرگ کننده باسن: ۱۲۰٫۰۰۰ تومان

KHARID

کرم معجزه گر باسن

کرم معجزه گر باسن

ورزش بزرگ شدن باسن و کرم بزرگ کننده باسن

با حرکات ورزشی مناسب و استفاده از کرم بزرگ کننده باسن به اندام ایده آل برسید.

بسیاری از نقاط ضعف عضلات اسکلت و اندام ها وراثتی هستند اما میتوان با برنامه ریزی درست تکنیک صحیح تغذیه مناسب و حرکات ورزشی مناسب و صبر به خواسته خود جامعه عمل بپوشانید البته نباید انتظار معجزه را هم داشت برای تقویت عضلات سرینی بهتر است اگر تمرینات هفته ای ۳ روز است ۲ روز را به تقویت این ناحیه بپردازید و تمرکز بیشتری روی این ناحیه به عنوان منطقه ضعیف خود داشته باشید میتوانید حرکت پشت پا ماشین تمرکز روی عضلات سرینی را اجرا کنید حرکت سرینی اجرا با هالتر را داشته باشید طوری تکنیک اجرا شود که تمرکز دقیقا روی این ناحیه معطوف شود و از همه مهمتر اسکوات کامل اجرا شود و ان هم با پز مناسب و صحیح و افزایش وزنه ها به صورت هرمی و دیگری صبر و حوصله

قبل از شروع حرکات ورزشی از کرم بزرگ کننده و فرم دهنده باسن استفاده نمایید.

ورزش بزرگ شدن باسن

ورزش بزرگ شدن باسن

تلفن ثبت سفارش و مشاوره رایگان:

۱۲ ۱۷ ۵۷۵ ۰۹۳۵

قبل از انجام حرکات ورزشی از کرم بزرگ کننده و فرم دهنده سینه و باسن استفاده نمایید.

تلفن ثبت سفارش و مشاوره رایگان:

۱۲ ۱۷ ۵۷۵ ۰۹۳۵

قیمت کرم معجزه گر بزرگ کننده باسن:

۱۲۰٫۰۰۰ تومان

KHARID

روغن زالو بزرگ کننده عضلات سینه و باسن

بهترین روغن بزرگ نمودن ماهیچه ها

روغن-زالو-بهترین-روغن-ماساژ

روغن-زالو-بهترین-روغن-ماساژ

KHARIDروغن زالو ۱۲۰m میل

تلفن ثبت سفارش: ۱۲ ۱۷ ۵۷۵ ۰۹۳۵

روغن زالو تایلندی مخصوص ماساژ و پوست

تنها نمایندگی رسمی روغن زالو تایلندی

فروشگاه موشاپ تنها وارد کننده رسمی روغن زالوی اصل تایلندی

leech oil روغن زالو

بهترین روغن ماساژ عضلات بدنسازان جهت حجم دهی

خرید اینترنتی روغن زالو ،بهترین عضله ساز در دنیا

روغن زالو چیست؟

روغن زالو بزرگ کننده اعضای کوچک مانده

اخیرا شرکت های سود جوی زیادی از برند روغن زالوی leech oil  سوء استفاده نموده اند فروشگاه موشاپ تنها وارد کننده رسمی روغن زالوی اصل تایلندی در ایران میباشد.

روغن زالو مخصوص ماساژ و پوست

روغن زالو مخصوص ماساژ و پوست

براي درك بهتر فرايند درمان نيازمند شناخت پايه اي ساختار پوست هستيم. پوست داراي سه لايه اصلي مي باشد:
– لايه بيرونی پوست (Epidermis ) – لايه ي مياني ( Dermis ) – لايه زيرين پوست ( Subcutis )
لايه ي بيروني در واقع پوست مرده ست. اين لايه روزانه با سلولهاي جديد نوسازي مي شود.در واقع سلولهاي جديد در زير لايه اپيدرميس توليد مي شوند. در طي رشد، آنها سلولهاي بالايي را به سمت سطح تحت فشار قرار مي دهند تا جايي كه صاف و مسطح شده و بيشتر آبشان را از دست مي دهند. لايه ي درميس يك لايه ي نرم انعطاف پذير است كه رابط بافت پوستي است و ۹۰% ضخامت پوست را تشكيل داده است. اين بخش شامل مواد اساسي ( بنيادين) است كه شامل اسيد mucopolysaccharides و ساير پروتئين هاست. اين شبكه متراكم، بافتهاي ايجاد شده از كلاژن و الاستين مي باشد.

فروش روغن زالو

فروش روغن زالو

KHARIDروغن زالو ۱۲۰m میل

تلفن ثبت سفارش: ۱۲ ۱۷ ۵۷۵ ۰۹۳۵

اخیرا شرکت های سود جوی زیادی از برند روغن زالوی leech oil  سوء استفاده نموده اند فروشگاه موشاپ تنها وارد کننده رسمی روغن زالوی اصل تایلندی در ایران میباشد.

و بافتهای كلاژنی، نيرو و استحكام به پوست مي دهند و بافتهاي الاستيني، الاستيسيته ي پوست را تامين مي كنند. با گذر زمان كلاژن تخريب شده و باعث مي شود كه پوست نازك و ضعيف شود و الاستين كاهش پيدا كرده و باعث مي شود پوست چروكيده شود.لايه ي مياني بافت پوستي (Dermis) شامل سلولهاي ويژه مثل: اسيد Hyaluronic است كه آب را در پوست نگه ميدارد.اين سلولها رطوبت دهنده هاي اصلي پوست هستند.اسيد mucopolysaccharides نقش مهمي را در بازسازي بافت پوست ايفا مي كند، بدين طريق كه تاثير برانگيختگي بر سلولهاي لايه ي مياني دارد.لايه ي آخر تحتاني پوست ( Subcutis ) اساسا از چربي ساخته شده و وظيفه اش ايجاد عايق براي بدن است و هيچ نقشي دربازسازي بافت پوست ندارد.

روغن زالو -مخصوص دیابت

روغن زالو -مخصوص دیابت

خرید اینترنتی روغن زالو اورجینال

روغن زالو ۱۲۰m میل

KHARIDتلفن ثبت سفارش: ۱۲ ۱۷ ۵۷۵ ۰۹۳۵

برچسب ها

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

20 دیدگاه در “کرم معجزه گر باسن”

 1. لیلا می‌گه:

  سلام خسته نباشید من اصلا باسن ندارم و میخوام باسنم بزرگ بشه اگه از کرم بزرگ کننده باسن بخرم تاثیر میذاره و باسنم رو بزرگ میکنه؟

 2. سنبل می‌گه:

  این کرم بزرگ کننده باسن حقیقت داره؟
  آیا هورمون و عوارض نداره؟
  راستشو بگید

 3. مه لقا می‌گه:

  سلام
  من همیشه مشکل کوچکی اندام باسن رو داشتم الان تو سایت تبلیغات کرم بزرگ کننده باسن رو دیدم واقعا میتونه باسنم رو بزرگ کنه تو رو خدا راستش رو بهم بگید نمیخوام بیخودی هزینه کنم.

 4. سانی می‌گه:

  سلام
  من کرم معجزه گر باسن رو ۲ هفته ست خریدم تا الان که معجزه کرده شلوارم از قسمت باسن تنگ شده.این کرم بهترین کرم بزرگ کننده باسنه.

 5. ریما می‌گه:

  سلام خسته نباشید. نمایندگی در شیراز هم دارید.داروخانه ها هم کرم بزرگ کننده باسن شما رو دارن؟میشه لطفا بگید مشابه تقلبیش هم ممکنه تو بازار باشه

  • a می‌گه:

   با درود – فعلا نمایندگی در سطح شهر شیراز نداریم.
   بله طبیعتا مشابه تقلبی آن در فضای مجازی و فروشگاه های سطح شهر هم ممکن است فروخته شود. تنها نمایندگی فروش کرم حجم دهنده باسن اصل و اورجینال فروشگاه موشاپ میباشد.

 6. دریا می‌گه:

  سلام روز خوش
  من باسنم مناسبه فقط ميخوام سفت بشه و فرم پيداکنه. اين قابليت رو داره ؟؟؟؟

 7. سانیل می‌گه:

  سلام ببخشيد ميشه لطفا بگيد اين كرم هيچ عوارضي نداره؟و اينكه واقعا با يك دوره تاثير قابل توجهي داره؟ بعد از اتمام دوره به حالت قبل برنميگرده؟ و چقدر طول ميكشه به دستم برسه؟

  • d.m می‌گه:

   با درود – همانطور که قبلا هم ذکر شد این کرم به علت طبیعی بودن هیچ گونه عوارضی برای تان نداشته و شما هم می توانید مانند اکثر مصرف کننده های مان در همان دوره اول به نتیجه دلخواه تان برسید.
   چون کرم به صورت درمانی بروی بدن تان عمل می کند هیچ گونه برگشتی هم به وضعیت قبل ندارد.

 8. هایده می‌گه:

  سلام شب بخیر
  من حاضرم هر چی میشه هزینه کنم اما واقعا جواب بگیرم این محصول جواب میده؟؟؟

 9. مهدیس می‌گه:

  سلام خسته روزگار نباشید
  ۳ روز پیش از شما کرم بزرگ کنتده باسن گرفتم فقط چون شاغل هستم نمیتونم صبح ها استفاده کنم میتونم فقط شبها قبل از خواب استفاده کنم???

 10. چیمن می‌گه:

  سلام خسته نباشین
  کرم بزرگ کننده باسن بازگشت نداره???دائم همینطور میمونه???

 11. نیکو می‌گه:

  سلام
  من کرم بزرگ کننده باسن تاچ می استفاده کردم در دو ماه حدودا ۵ سانت باسنم بزرگ شد
  و از این کرم راضی هستم.تشکر بخاطر محصولات درجه یک

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پرداخت آنلاین

پرداخت الکترونیکی وجه

=

هزینه پست رایگان

پرداخت الکترونیکی وجه و تحویل درب منزل

پرداخت آنلاین

پرداخت آنلاین

پرداخت مطمئن

پرداخت با کلیه درگاههای بانکی ایران

 

index

فروشگاه مرکزی موشاپ

محصولات اورجینال و 100% اصل را از ما بخواهید.

فروشگاه موشاپ دارای مجوز و ثبت در سامانه اینترنت کشور و سامانه ساماندهی کشور عرضه کننده محصولات اورجینال و اصلی دارای تاییدیه و برچسب شبنم و بهترین قیمت

فروشگاه موشاپ دارای مجوز و ثبت در سامانه اینترنت کشور و سامانه ساماندهی کشور عرضه کننده محصولات اورجینال و اصلی دارای تاییدیه و برچسب شبنم و بهترین قیمت

رهگیری مرسولات پستی

با وارد کردن بارکد پستی مرسوله خود را در سامانه رهگیری مرسولات پستی پیگیری نمایید.

و یا جهت پیگیری سفارش خود با شماره 09355751712 تماس حاصل نمایید.

آمار