کرم برجسته سازی باسن

کرم برجسته ساز باسن
کرم برجسته ساز باسن
کرم برجسته ساز باسن

کرم برجسته سازی باسن

بهترین و مطمئن ترین روش برجسته سازی باسن بدون عوارض و درد

هیکل ساعت شنی و باسن بزرگ

چطور میتوانیم اندامی زیبا با کمر باریک و باسن برجسته داشته باشیم.

باسن برجسته و منحنی یکی از رازهای زیبایی اندام

باسن برزیلی معروفترین شکل باسن در جهان است.

این آگهی غیر فعال میباشد

بسیاری از ستاره های فیلم مانند صوفیه Vergara یا اسکارلت جوهانسون هیکل خود را شبیه ساعت شنی نموده اند که در میان زنان دنیا بسیار محبوب است و داشتن یک کمر باریک به دلایل زیباشناسی مهم است، اما با افزایش اندازه باسن و ایجاد منحنی میتوانید تبدیل به ملکه زیبایی شوید.
 • کرم بزرگ کننده باسن
 • کرم فرم دهنده و بزرگ کننده باسن حاوی عصاره گیاهان و میوه های موثر در عضله سازی باسن
 • صد در صد طبیعی

تلفن ثبت سفارش: ۱۲ ۱۷ ۵۷۵ ۰۹۳۵

قویترین کرم ران و باسن Hip Lift Up

کرم-ران-و-باسن-قوی

کرم-ران-و-باسن-قوی

کرم ران و  باسن : ۲۲۰٫۰۰۰ تومان

KHARID

بهترین کرم برجسته ساز باسن
کرم برجسته ساز باسن

کرم برجسته ساز باسن

قیمت کرم میوه ای بزرگ کننده باسن: ۱۷۵٫۰۰۰ تومان

KHARID

چگونه می توان باسن بزرگتر داشت؟

۱٫ تمرین هیپ افزایش سایز باسن
عضلات ران های شما هستند تا از minimus ماهیچه سرین، گلوتئوس ماکسیموس (Maximus) و همچنین به عنوان latae تانسور fasciae ساخته شده است. اگر شما می خواهید به استفاده از ورزش به باسن خود را برجسته نگاه دارید یا گسترده تر ،شما نیاز به کار بر روی ساخت این عضلات با انجام حرکات ورزشی هستید.
توصیه می شود که کسانی که می خواهند به گسترش باسن خود باید تمرینات که کار چندین قسمت از بدن خود را در همان زمان به جای تمرکز بر فقط عضلات اطراف باسن خود را انجام دهد. شما باید حداقل سه روز غیر متوالی در هفته به مدت حدود ۴-۵ هفته آموزش قبل از شما شروع به دیدن نتایج جدی است. Lunges برگزاری یک جفت دمبل را در دست خود را یک گام بزرگ به جلو با پای چپ خود را و خم شدن زانو خود را به خودتان پایین تر به زمین. پشت خود را صاف نگه دارید و فشار را با پاهای خود را به خودتان را به بازگشت به موقعیت شروع خود را پس از آن تکرار ورزش با پای راست. انجام ۱۰-۱۲ تکرار را برای هر پا. اسکات بایستید و پای خود را در اطراف عرض شانه در حالی که برگزاری دمبل در دو طرف خود را. سفت هسته خود را بکشد و پشت خود را تا راست و خم شدن زانو خود را به کاهش بدن خود را تا زمانی ران خود را موازی با زمین هستند. بازگشت به موقعیت شروع خود را و تکرار ورزش ۱۰-۱۲ بار. یوگا چند یوگا می تواند کمک به ساخت عضله و افزایش انعطاف پذیری خود را که می تواند کمک باسن خود را نگاه گسترده تر است. انجام یوگا امتداد مثل کبوتر، قورباغه، صورت گاو یا مارمولک می تواند کمک به رسیدن به اهداف خود و ورزش های دیگر در روال خود را ساده تر برای مدیریت. آدم ربایی هیپ ضمیمه یک بند مچ پا به پای راست خود را و یک محیط کم بر روی دستگاه کابل خود را انتخاب کنید. نوبه خود به طوری شانه چپ خود را دندانه دار کردن وزن چهره ها و بلند کردن پای راست در حالی که در حال حرکت پای خود را از پهلو به عنوان حد به سمت راست به عنوان شما می توانید. چرخش پا در سراسر بدن خود را، انجام ۱۰/۱۲ تکرار در هر پا. سمت دروغ گفتن پا آسانسور تسمه وزن مچ پا به پایین پاها و دروغ خود را در کنار خود با پاهای انباشته در بالای هر یک از دیگر و دست خود را بر روی باسن خود را. بلند پا پس از آن نشسته ۴۵ درجه از زمین و به آرامی آن را کمر پایین به زمین. تکرار ۱۰-۱۲ بار در هر پا.

این آگهی غیر فعال میباشد


ورزش برای گسترش منحنی باسن :
۲٫ شیوه های رایج از آن پروتئین و کربوهیدرات بیشتر. شما باید رژیم غذایی خود را با غذاهایی که دارای مقدار زیادی از کربوهیدرات و پروتئین به بدن، اما اجتناب از نوشابه، چیپس و دیگر تنقلات. کربوهیدرات مثل نان یا ماکارونی شما را با انرژی شما می توانید برای کامل انجام ورزش خود و پروتئین به شما کمک خواهد عضله شما نیاز به ایجاد باسن خود را نگاه گسترده تر ساخت فراهم می کند. نشستن بر روی لب به لب خود. اگر می خواهید باسن به نگاه بزرگتر شما می توانید این نگاه کنید به سادگی با نشستن در باسن یا باسن خود را. این اجازه خواهد داد چربی به ساخت تا در این منطقه از سطح بدن خود را در سرعت. سعی کنید کرم هیپ-افزایش. برخی از کرم ها در بازار ادعا می کنند که آنها را در باسن خود را جایگزین الاستین و کلاژن برای تشویق نسل عضلانی در این منطقه است که می تواند باسن خود را نگاه گسترده تر است. پد باسن خود را. شما می توانید شلوارک هیپ افزایش است که شامل پد فوم به باسن خود را نگاه گسترده تر از آنچه واقعا هستند را خریداری کنید. پد سیلیکون چسب همچنین می توانید در داخل لباس زیر خود را، جوراب شلواری یا لباس تنگ و به خودتان یک نگاه فولر را جمع می شود. با این حال، در نظر داشته باشید که ممکن است شما نیاز به خرید یک اندازه شلوار بزرگتر به جای این پد را تحمل کند. تنظیم وضعیت خود. ایستاده مستقیم با شانه کاهش یافته و وزن خود را در حال استراحت بر روی یک پا و مفصل ران محوری از می توانید به شکل S است که می تواند شما را نگاه curvier ایجاد کنید. محل دست در باسن خود را با انگشت شست خود را رو به جلو و یا عبور پاها خود را هنگامی که شما در حال نشسته به باسن خود را نگاه گسترده تر است. چرخش باسن. همانطور که راه رفتن، به یک نقطه از نوسانی باسن خود را برای جلب توجه به این منطقه است. شما می توانید این آرامش بخش بدن، کشیدن شانه های خود را به عقب و راه رفتن با یک پا در مقابل دیگر انجام دهد. سعی کنید اجازه می دهد تا اسلحه و باسن را به نوسان طور طبیعی و بدون برجسته آن به طور کامل به عنوان این می تواند شروع به نگاه خنده دار.
۳٫ جراحی
اگر شما مایل به  جراحی پلاستیک به منظور بهبود شکل باسن خود هستید. می توانید یک استخوان ران که درج یک “برش” از سیلیکون در زیر پوست در نزدیکی مفصل ران را به این منطقه نگاه میدارد منحنی باسن خود را بیشتر کنید.

 • کرم بزرگ کننده باسن
 • کرم فرم دهنده و بزرگ کننده باسن حاوی عصاره گیاهان و میوه های موثر در عضله سازی باسن
 • صد در صد طبیعی

تلفن ثبت سفارش: ۱۲ ۱۷ ۵۷۵ ۰۹۳۵

قیمت کرم میوه ای بزرگ کننده باسن: ۱۷۵٫۰۰۰ تومان

KHARID

کرم برجسته سازی باسن

کرم برجسته سازی باسن

کرم تاچ می بزرگ کننده باسن

کرم گياهي بزرگ کننده باسن Hip Up

بزرگ کننده باسن های کوچک

فرم دهنده باسن های افتاده

%da%a9%d8%b1%d9%85-%d8%a8%d8%b2%d8%b1%da%af-%da%a9%d9%86%d9%86%d8%af%d9%87-%d8%a8%d8%a7%d8%b3%d9%86-%d8%aa%d8%a7%da%86-%d9%85%db%8c

 1. تلفن ثبت سفارش: ۱۲ ۱۷ ۵۷۵ ۰۹۳۵

 کرم تاچ می بزرگ کننده باسن: ۱۷۵٫۰۰۰ تومان

KHARID

کرم تاچ می درجه ۲: ۶۵٫۰۰۰ تومان

KHARID

کرم باسن و ران بوتی

قویترین کرم حجم دهنده باسن و ران پا

BOOTY HIPS

فرم دهنده باسن و ران

رفع شلی و افتادگی باسن

این آگهی غیر فعال میباشد

روغن زالو بزرگ کننده عضلات سینه و باسن

بهترین روغن بزرگ نمودن ماهیچه ها

روغن-زالو-بهترین-روغن-ماساژ

روغن-زالو-بهترین-روغن-ماساژ

KHARIDروغن زالو ۱۲۰m میل

تلفن ثبت سفارش: ۱۲ ۱۷ ۵۷۵ ۰۹۳۵

روغن زالو تایلندی مخصوص ماساژ و پوست

تنها نمایندگی رسمی روغن زالو تایلندی

فروشگاه موشاپ تنها وارد کننده رسمی روغن زالوی اصل تایلندی

leech oil روغن زالو

بهترین روغن ماساژ عضلات بدنسازان جهت حجم دهی

خرید اینترنتی روغن زالو ،بهترین عضله ساز در دنیا

روغن زالو چیست؟

روغن زالو بزرگ کننده اعضای کوچک مانده

اخیرا شرکت های سود جوی زیادی از برند روغن زالوی leech oil  سوء استفاده نموده اند فروشگاه موشاپ تنها وارد کننده رسمی روغن زالوی اصل تایلندی در ایران میباشد.

روغن زالو مخصوص ماساژ و پوست

روغن زالو مخصوص ماساژ و پوست

براي درك بهتر فرايند درمان نيازمند شناخت پايه اي ساختار پوست هستيم. پوست داراي سه لايه اصلي مي باشد:
– لايه بيرونی پوست (Epidermis ) – لايه ي مياني ( Dermis ) – لايه زيرين پوست ( Subcutis )
لايه ي بيروني در واقع پوست مرده ست. اين لايه روزانه با سلولهاي جديد نوسازي مي شود.در واقع سلولهاي جديد در زير لايه اپيدرميس توليد مي شوند. در طي رشد، آنها سلولهاي بالايي را به سمت سطح تحت فشار قرار مي دهند تا جايي كه صاف و مسطح شده و بيشتر آبشان را از دست مي دهند. لايه ي درميس يك لايه ي نرم انعطاف پذير است كه رابط بافت پوستي است و ۹۰% ضخامت پوست را تشكيل داده است. اين بخش شامل مواد اساسي ( بنيادين) است كه شامل اسيد mucopolysaccharides و ساير پروتئين هاست. اين شبكه متراكم، بافتهاي ايجاد شده از كلاژن و الاستين مي باشد.

فروش روغن زالو

فروش روغن زالو

KHARIDروغن زالو ۱۲۰m میل

تلفن ثبت سفارش: ۱۲ ۱۷ ۵۷۵ ۰۹۳۵

اخیرا شرکت های سود جوی زیادی از برند روغن زالوی leech oil  سوء استفاده نموده اند فروشگاه موشاپ تنها وارد کننده رسمی روغن زالوی اصل تایلندی در ایران میباشد.

و بافتهای كلاژنی، نيرو و استحكام به پوست مي دهند و بافتهاي الاستيني، الاستيسيته ي پوست را تامين مي كنند. با گذر زمان كلاژن تخريب شده و باعث مي شود كه پوست نازك و ضعيف شود و الاستين كاهش پيدا كرده و باعث مي شود پوست چروكيده شود.لايه ي مياني بافت پوستي (Dermis) شامل سلولهاي ويژه مثل: اسيد Hyaluronic است كه آب را در پوست نگه ميدارد.اين سلولها رطوبت دهنده هاي اصلي پوست هستند.اسيد mucopolysaccharides نقش مهمي را در بازسازي بافت پوست ايفا مي كند، بدين طريق كه تاثير برانگيختگي بر سلولهاي لايه ي مياني دارد.لايه ي آخر تحتاني پوست ( Subcutis ) اساسا از چربي ساخته شده و وظيفه اش ايجاد عايق براي بدن است و هيچ نقشي دربازسازي بافت پوست ندارد.

روغن زالو -مخصوص دیابت

روغن زالو -مخصوص دیابت

خرید اینترنتی روغن زالو اورجینال

روغن زالو ۱۲۰m میل

KHARIDتلفن ثبت سفارش: ۱۲ ۱۷ ۵۷۵ ۰۹۳۵

 

برچسب ها

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

21 دیدگاه در “کرم برجسته سازی باسن”

 1. آنجل می‌گه:

  سلام من واقعا باسنم تخته ميخوام بدونم واقعا نتيجه ميگيرم توروخدا کمک ، اخه خيلي راه هارو امتحان کردم ولي از تزريق ژل توی باسن ميترسم اگر واقعا نتيجه داره بگيرم

  • a می‌گه:

   با درود – بله این کرم هم باسن تان را بزرگ تر می کند و هم به آن فرم دلخواه تان را می دهد
   اما سرعت تاثیرگذاری و مدتی که زمان میبرد تا به نتیجه دلخواه تان برسید بستگی به شرایط فعلی اندام تان دارد.

 2. sepideh می‌گه:

  سلام روز بخیر
  ببخشید تو رو خدا اگه واقعا محصولتون واسه بزرگ کردن باسن جواب میده بگید من بخرم چون من خیلی از این کرما استفاده کردم اصلا جواب نداد اگه هم تاثیری داشت بعد یکی دو هفته اثرش از بین میرفت .
  مرسی

 3. شکوه می‌گه:

  سلام خواهش میکنم بگید که واقعا این کرم تاثیرگذارهست؟من حجم دهنده وفرم دهنده باسن میخوام.اگر تاثیر گذارهست تاچند سایز بزرگ میکنه؟من سعی کردم سفارش بدم اما نشد کمکم کنید بدجور روحیم رو ازدست دادم.

  • a می‌گه:

   با درود – با استفاده از هر یک تیوپ کرم حجم دهنده باسن یک الی دو سایز باسن بزرگ میشود – جهت خرید روی لینک خرید پستی کلیک کنید و یا تماس بگیرید.

 4. دنیا می‌گه:

  سلام ببیخشید من باسنم صاف صافه اصلا خوش فرم نیست ایا واقعا با این کرم جواب میده که من مصرف کنم یافقط تبلیغاته چون من قبلا خیلی از این کرم ها استفاده کردم و نتیجه نگرفتم

  • a می‌گه:

   با درود – بله کرم میوه ای بزرگ کننده باسن در حجم دهی به باسن موثر میباشد.
   نمایندگی رسمی فروش کرم بزرگ کننده باسن دارای مجوز بهداشت و برچسب شبنم بازرگانی

 5. مامان سانیار می‌گه:

  سلام خسته نباشید
  تفاوت این محصول با بزرگ کننده باسن والنسی در چیه؟ ایا هر سری ۵ سانت اضافه میشه یا در دو نوبت بعد فقط بزرگی رو فیکس میکنه اگر فقط یک بار استفاده شود بعد مدتی به حالت قبل برمیگرده ؟ و ترک پوستی ایجاد میکنه؟ ؟؟

  • d.m می‌گه:

   با درود – ما برای استفاده کردن محصول بزرگ کننده باسن برند آکایی درجه یک رو توصیه می کنیم.
   بین یک تا دو دوره, این میزان تغییر بروی بدن تان ایجاد می شود.و چون کرم به صورت درمانی بروی بدن تان عمل می کند ثابت بوده و به وضعیت قبل برگشت ندارد.در رابطه با ترک های پوستی که فرمودید این موضوع فقط زمانی ایجاد می شود که پوست به طور شدیدی کشیده شود مثل دوره بارداری و یا افزایش و کاهش وزن شدید پشت هم داشته باشید که ارتباطی به مصرف این کرم ندارد.

 6. pinar می‌گه:

  سلام روز خوبی داشته باشید
  من حاضرم هر چی میشه هزینه کنم اما واقعا جواب بگیرم این محصول جواب میده؟؟؟

 7. هانیه می‌گه:

  سلام
  ببخشید این کرم ها عوارض ندارن؟؟؟ مثلا بخواد توی سنین بالاتر باعث چروکیدگی پوست باسن بشه. چون من بخاطر ترس از عوارض نمیخرم.

 8. حشمتی می‌گه:

  سلام
  امروز رفتم اداره پست لرستان روغن زالو و کرم بزرگ کننده باسن رو تحویل گرفتم شرمنده خیلی اذیتتون کردم مشکل از اداره پست شهرمون بود.بازم معذرت

 9. شعله می‌گه:

  سلام خسته نباشید
  ببخشید من و دوستم میخوایم برای بزرگ شدن باسن کرم حجم دهنده باسن سفارش بدیم یه دونه از این کرم برا هر دوی ما کافیه???یا ۲تا بگیریم???

 10. مائده می‌گه:

  سلام وقت شما بخیر
  ببخشید از شما کرم بزرگ کنتده باسن گرفتم فقط چون شاغل هستم نمیتونم صبح ها استفاده کنم میتونم فقط شبها قبل از خواب استفاده کنم???

  • d.m می‌گه:

   با درود – در صورتی که فرصت ندارید قبل از خواب روی پوست تمیز کرم بزرگ کننده باسن را ماساژ دهید.و تاثیر گذاری آن همان میباشد فقط مدت زمان استفاده طولانی تر میشود

 11. یگانه می‌گه:

  سلام من از شما کرم بزرگ کننده باسن گرفتم میتونم قبل ازباشگاه استفاده کنم?چطوری استفاده کنم بهتره?

  • d.m می‌گه:

   با درود – نیم ساعت قبل از شروع تمرینات ورزشی تقویت عضلات باسن از کرم بزرگ کننده باسن استفاده نمایید.و جهت دریافت مشاوره با ما تماس بگیرید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پرداخت آنلاین

پرداخت الکترونیکی وجه

=

هزینه پست رایگان

پرداخت الکترونیکی وجه و تحویل درب منزل

پرداخت آنلاین

پرداخت آنلاین

پرداخت مطمئن

پرداخت با کلیه درگاههای بانکی ایران

 

index

فروشگاه مرکزی موشاپ

محصولات اورجینال و 100% اصل را از ما بخواهید.

فروشگاه موشاپ دارای مجوز و ثبت در سامانه اینترنت کشور و سامانه ساماندهی کشور عرضه کننده محصولات اورجینال و اصلی دارای تاییدیه و برچسب شبنم و بهترین قیمت

فروشگاه موشاپ دارای مجوز و ثبت در سامانه اینترنت کشور و سامانه ساماندهی کشور عرضه کننده محصولات اورجینال و اصلی دارای تاییدیه و برچسب شبنم و بهترین قیمت

رهگیری مرسولات پستی

با وارد کردن بارکد پستی مرسوله خود را در سامانه رهگیری مرسولات پستی پیگیری نمایید.

و یا جهت پیگیری سفارش خود با شماره 09355751712 تماس حاصل نمایید.

آمار