ژل بزرگ کننده سینه پاپایا + صابون

کرم-بزرگ-کننده-سینه-پاپایا
کرم-بزرگ-کننده-سینه-پاپایا

ژل بزرگ کننده سینه پاپایا + صابون

کرم حجم دهنده سینه پاپایا + صابون بزرگ کننده پستان پاپایا

حاوی عصاره پاپایا (انبه هندی) و سویا و آلوئه ورا

حاوی ویتامین A،E کلاژن با خاصیت جوان‌کنندگی و آبرسانی

موثرترین کرم جهت بزرگ نمودن سینه بانوان

قوی ترین کرم بزرگ کننده پستان

 

خواص پاپایا:

میوه پاپایا مزه‌ای شیرین و رنگی زرد دارد و منبعی غنی از آنتی اکسیدانهایی مانند کاروتن، ‌ویتامین C، فلانوئید، ویتامینهایB، فولات و ….

هیچ جای تعجبی نیست که کریستوفر کلمبوس، پاپایا را با آن طعم شیرین و درونی نرم و شبیه به کره، میوه‌ای برای فرشتگان نامیده است. زمانی پاپایا میوه‌ای نایاب و عجیب بود اما امروزه در اکثر کشورهای دنیا مانند برزیل، مکزیک هند ،اندونزی،زئیر و امریکا یافت می‌شود.

پاپایا میوه‌ای گرد و یا شبیه به گلابی است و گاهی طولی به اندازه ۲۰ اینچ دارد. گوشت پاپایا نارنجی پر رنگ با ته رنگی زرد و یا صورتی می‌باشد.

در حفره درون پاپایا ،دانه‌هایی سیاه ،‌گرد و ژله مانند وجود دارد. دانه‌های پاپایا قابل خوردن است، اگرچه مزه آن گاهی تلخ می‌باشد.

میوه پاپایا مانند همه قسمتهای پاپایا حاوی پاپین، آنزیمی کمک کننده به هضم غذا، می‌باشد. این آنزیم،‌خصوصاً در زمانی که پاپایا رسیده نشده است، بیشتر است. از پاپین برای تهیه بعضی از آدامسها استفاده میگردد.

ژل-بزرگ-کننده-سینه-پاپایا+صابون

ژل-بزرگ-کننده-سینه-پاپایا+صابون

کرم سینه پاپایا+صابون لیفت سینه

تخفیف به مدت محدود

قیمت: ۳۵۰٫۰۰۰ تومان

قیمت: ۲۵۰٫۰۰۰ تومان

KHARID

تلفن ثبت سفارش: ۱۲ ۱۷ ۵۷۵ ۰۹۳۵

کرم حجیم سازی سینه پاپایا و آلوئه ورا

کرم چاق کننده سینه پاپایا

کرم بزرگ کننده سینه پاپایا و آلوئه ورا

قیمت: ۲۲۰هزار تومان

KHARID

فواید پاپایا:

پاپایا مزه‌ای شیرین و رنگی زرد دارد و منبعی غنی از آنتی اکسیدانهایی مانند کاروتن، ‌ویتامین C، فلانوئید، ویتامینهایB، فولات و اسید پانتوتنیک و همچنین مواد معدنی نظیر پتاسیم،‌ منیزیم و فیبر می‌باشد. هر دو این گروه تغذیه‌ای،‌ سلامت سیستم قلبی ـ عروقی را تقویت می‌کند و همچنین از ابتلاء ‌به سرطان روده جلوگیری می‌نماید. بعلاوه پاپایا حاوی، پاپین، آنزیمی برای هضم،‌درمان آسیب‌هایی که در ورزش بوجود می‌آید و آلرژی می‌باشد.

 

مواد موجود در ۱۰۰ گرم پاپایا

ویتامین C ۱۸۷٫۸۷ میلی گرم
فولات ۱۱۵٫۵۲ میکروگرم
پتاسیم ۷۸۱٫۲۸   میلی گرم
فیبر   ۵٫۴۷ گرم
ویتامین A ۸۶۳٫۳۶ واحد
ویتامین E    ۳٫۴۰ میلی گرم
ویتامین K ۷٫۹۰ میکروگرم
کرم-بزرگ-کننده-سینه-پاپایا

کرم-بزرگ-کننده-سینه-پاپایا

تخفیف به مدت محدود

قیمت: ۱۸۰٫۰۰۰ تومان

قیمت: ۱۵۰٫۰۰۰ تومان

KHARID

تلفن ثبت سفارش: ۱۲ ۱۷ ۵۷۵ ۰۹

 

حفاظت در مقابل بیماریهای قلبی

پاپایا میوه‌ای است که بسیار برای حفاظت در مقابل گرفتگی رگها و بیماریهای قلبی در افراد دیابتی مفید است. پاپایاسرشار از ویتامینC، ویتامینE  و ویتامین A، که هر سه آنتی اکسیدانهایی قوی هستند، می‌باشد. این مواد مغذی از اکسید شدن کلسترول جلوگیری می‌نماید زیرا هنگامیکه کلسترول اکسید شود،‌می‌تواند به دیواره‌های رگهای خونی بچسبد و باعث حمله قلبی و یا سکته شود.

همچنین پاپایا منبعی از فیبر است که باعث کاهش کلسترول بالا می‌گردد. فولیک اسید نیز درپاپایا یافت می‌شود که برای تبدیل ماده‌ای به نام هموسستئین به اسیدهایی بی‌خطر از خانواده آمینو اسید به نامهای سستئین و یا میتونین نیاز است. زیرا هموسستئین تغییر نیافته در صورت زیاد شدن می‌تواند بصورت مستقیم دیواره‌ رگهای خونی را تخریب نماید و می‌تواند عاملی برای سکته و یا حمله قلبی باشد.

تقویت دستگاه گوارش
مواد مغذی که در پاپایایافت می‌شود برای جلوگیری نمودن از ابتلاء به سرطان روده نیز مفید می‌باشند. فیبر موجود درپاپایا به سمهای موجود در روده(که باعث ابتلاء به سرطان روده می‌شود) می‌چسبد و آنها را از سلولهای روده خارج می‌کنند. همچنین موادی نظیر فولات،‌ ویتامین C، بتاکاروتن و ویتامین E نیز به کاهش ابتلاء به سرطان روده کمک می‌نمایند.

تاثیرات ضد التهابی

پاپایا حاوی آنزیمهایی پروتئینی برای هضم می‌باشد که شامل پاپین و ‌چیمپو‌‌پاپین (Chympopapin) است. این آنزیمها به کاهش التهاب ها کمک می‌کند و درمان سوختگیها را سرعت می‌بخشد. بعلاوه، آنتی اکسیدانهایی نظیر ویتامین C، ویتامین E و بتاکاروتن نیز به کاهش التهاب ها کمک می‌نمایند. بنابراین می‌توان متوجه شد که چرا افرادی که از بیماریهایی که بوسیله التهاب ایجاد می‌گردد، مانند آسم و آرتروز استخوانی، رنج میبرند با مصرف این مواد بیماری آنها کاهش می‌یابد.

حفاظت از سیستم ایمنی

ویتامین C و ویتامین A که بوسیله بدن از بتاکاروتن موجود در پاپایا ساخته می‌شود، برای سلامت سیستم ایمنی و همچنین عملکرد آن مورد نیاز است. بنابراین پاپایامیوه‌ای مفید برای جلوگیری از ابتلا به بیماریهایی مانند عفونت گوش، سرماخوردگی و آنفولانزا می‌باشد.

از دیگر فواید پاپایا می‌توان به موارد زیر اشاره نمود:

* حفاظت از کم‌سویی چشم(ARMD)

*  حفاظت در مقابل آرتروز(ورم مفاصل)

*  تقویت سلامتی ریه

چه نوع پاپایایی انتخاب نماییم و چگونه نگهداری کنیم

اگر پاپایایی که می‌خواهید انتخاب کنید برای مصرف همان روز است، باید پاپایایی انتخاب کنید که پوست آن نارنجی متمایل به قرمز و صاف باشد.

پاپایا‌هایی که پوستی زرد رنگ دارند، باید چند روز بمانند تا رسیده شوند. پاپایاهای سبز و سفت را فقط در صورتی که می خواهید برای سالاد از آنها استفاده کنید، خریداری نمایید.

پاپایا‌های زردرنگ را می‌توان درون دمای معمولی اتاق نگهداری نمود تا رسیده شوند و اگر مایلید که فرایند رسیده‌شدن زودتر انجام گیرد می‌توانید پاپایا‌ها را در کیسه‌ای در کنار موز قرار دهید. اما پاپایا‌های رسیده باید در یخچال نگهداری شوند و طی یک تا دو روز مصرف شوند.

ماسک بزرگ کننده سینه

حجم دهنده پستان

فرم دهنده سینه

بزرگ کننده سینه بانوان

حاوی عصاره آلوئه ورا

کاملا گیاهی

روش طبیعی بزرگ کردن سینه های کوچک

استفاده بسیار راحت

PAPAYA BREAST ENLARGING CREAM(300g) WITH (BREAST SOAP 40g)
۳۰۰g papaya breast lifting fast cream

To promote the blood circulation and reinforce the underprop in breast improve the skin elasticity stretch the fibre connective tissue ,besides ,arousing the mammary lobule to grow ,and regulate the autacoid lactogen to secrete enough ,and improve the flat breasts to healthy growth repeating spur go absorb the nutrition and protein ,so as to form thick muscle and fat tissue ,to make the slack and droopy breast to plump ,firm elastic ,and shape your breasts round beautiful in a natural look

Usage:
Gently massage cream into entire breast surface from base to top.
Massage in to inside of breast using circular motion for 1-5 minutes staring at base under breast ,moving along surface to top.
Repeat on outside of breast with same circular motion ally until absorbed into skin.

۴۰g breast enhancement lifting soap

Formulated with natural plants ,this soap can replenish nutrients to the breasts by massage in bath ,activate fat globules ,promote collagen synthesis ,improve blood circulation ,stimulate the breast’s growth and enlargement ,ability ,leaving your breast’s plump ,perky and attractive.

Usage :Wet the body with lukewarm water take out the product, wipe the skin evenly for a moment and massage using the circular motions for 3-5 minutes ,rinse with clean water.

Attention:

Do not use the product during menstruation or pregnancy, keep out of reach of children

قرص سینه،آمپول سینه
قرص سینه بزرگ کن چیست؟
آمپول سینه موثر است؟
قرص سینه موثر است؟

برچسب ها

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

7 دیدگاه در “ژل بزرگ کننده سینه پاپایا + صابون”

 1. دنیا می‌گه:

  سلام
  کرم سینه پاپایا واقعا خوب جواب داد.مرسی

 2. سمیرا می‌گه:

  سلام
  من هر روشی که بگید واسه بزرگ شدن سینه انجام دادم هیچ کدوم مثل ژل سینه پاپایا عالی نبود.فوق العاده ست.

 3. کردیان می‌گه:

  سلام خسته نباشید
  ۲ عدد کرم سینه پاپایا میخوام سفارش بدم موجود دارید؟؟؟؟

 4. پگاه می‌گه:

  این کرم فوق العاده ست از وقتی استفاده کردم تا حالا دو سایز سینه هام بزرگ شده.

 5. فاطمه می‌گه:

  سلام
  کرم حجم دهنده سینه پاپایا میخوام خونه ما آبادان ه .اینجا میفرستید?

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پرداخت آنلاین

پرداخت الکترونیکی وجه

=

هزینه پست رایگان

پرداخت الکترونیکی وجه و تحویل درب منزل

پرداخت آنلاین

پرداخت آنلاین

پرداخت مطمئن

پرداخت با کلیه درگاههای بانکی ایران

 

index

فروشگاه مرکزی موشاپ

محصولات اورجینال و 100% اصل را از ما بخواهید.

فروشگاه موشاپ دارای مجوز و ثبت در سامانه اینترنت کشور و سامانه ساماندهی کشور عرضه کننده محصولات اورجینال و اصلی دارای تاییدیه و برچسب شبنم و بهترین قیمت

فروشگاه موشاپ دارای مجوز و ثبت در سامانه اینترنت کشور و سامانه ساماندهی کشور عرضه کننده محصولات اورجینال و اصلی دارای تاییدیه و برچسب شبنم و بهترین قیمت

رهگیری مرسولات پستی

با وارد کردن بارکد پستی مرسوله خود را در سامانه رهگیری مرسولات پستی پیگیری نمایید.

و یا جهت پیگیری سفارش خود با شماره 09355751712 تماس حاصل نمایید.

آمار