هیرسوتیسم رشد ریش در زنان

هیرسوتیسم رشد ریش در زنان

بیماری رایج هیرسوتیسم رشد موی زائد درصورت زنان

اگر شما یک زن هستید، تماشای تغییر مو لب خود را از نور، ریش ریش شدن کرک به درشت، موهای تیره که رقیب سبیل یک مرد می تواند بسیار نگران کننده است. به طور کلی، وراثت و عوامل هورمونی نقش بزرگی در این توسعه، و است که معمولا بدون نیاز به زنگ وجود دارد. با این حال، موهای صورت بیش از حد در زنان لزوما طبیعی نیست. در واقع، علل متعددی رشد مو لب که ممکن است حضور یک اختلال اصلی نشان می دهد وجود دارد.
هیرسوتیسم

هیرسوتیسم است که توسط افزایش در رشد مو در صورت در چانه و لب بالا مشخص می شود، اغلب. در برخی موارد، رشد مو ناخواسته ممکن است به مناطق دیگر بدن گسترش، و همچنین. علت اصلی هیرسوتیسم افزایش سطح هورمون آندروژن مرد، یعنی تستوسترون است. با توجه به کلینیک مایو، حدود ۱۰ درصد از زنان به این اختلال است.

آکادمی پزشکان خانواده آمریکا می گوید که هیرسوتیسم تمایل به اجرا در خانواده. علاوه بر این، زنان از گروه های قومی خاص بیشتر مستعد ابتلا به این بیماری در حال توسعه، به ویژه کسانی که از دریای مدیترانه، خاورمیانه و آسیا مناسب و معقول است. آکادمی همچنین اشاره می کند که برخی داروها ممکن است رشد مو لب در زنان، مانند استروئیدهای آنابولیک، هورمون درمانی و دانازول، دارویی که برای درمان اندومتریوز استفاده را تحریک کند.

 

برچسب ها

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

0 دیدگاه در “هیرسوتیسم رشد ریش در زنان”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پرداخت آنلاین

پرداخت الکترونیکی وجه

=

هزینه پست رایگان

پرداخت الکترونیکی وجه و تحویل درب منزل

پرداخت آنلاین

پرداخت آنلاین

پرداخت مطمئن

پرداخت با کلیه درگاههای بانکی ایران

 

index

فروشگاه مرکزی موشاپ

محصولات اورجینال و 100% اصل را از ما بخواهید.

فروشگاه موشاپ دارای مجوز و ثبت در سامانه اینترنت کشور و سامانه ساماندهی کشور عرضه کننده محصولات اورجینال و اصلی دارای تاییدیه و برچسب شبنم و بهترین قیمت

فروشگاه موشاپ دارای مجوز و ثبت در سامانه اینترنت کشور و سامانه ساماندهی کشور عرضه کننده محصولات اورجینال و اصلی دارای تاییدیه و برچسب شبنم و بهترین قیمت

رهگیری مرسولات پستی

با وارد کردن بارکد پستی مرسوله خود را در سامانه رهگیری مرسولات پستی پیگیری نمایید.

و یا جهت پیگیری سفارش خود با شماره 09355751712 تماس حاصل نمایید.

آمار