ماکاس سوئیسی،ژل لاغری اصل

%da%98%d9%84-%d9%84%d8%a7%d8%ba%d8%b1%db%8c-%d9%85%d8%a7%da%a9%d8%a7%d8%b3-%d8%a7%d8%b3%d9%84%db%8c%d9%85%db%8c%d9%86%da%af-%d8%b3%d9%88%d8%a6%db%8c%d8%b3%db%8c

ماکاس سوئیسی،ژل لاغری اصل

ژل ماکاس چربی سوز معجزه گر

ژل لاغری ماکاس اسلیمینگ سوئیسی و لاغری ۱۰۰%

بهترین ژل لاغری ماکاس اسلیمینگ اصل سوئیس

Swiss Macas

کرم چربی سوز قوی و مطمئن

این آگهی غیر فعال میباشد

این محصول کاملا گیاهی ، بی ضرر ، تاثیر گذار و متفاوت از محصولات مشابه است. به طوری که در اولین بار مصرف این محصول شما بعد از ۱۰ تا ۱۵ دقیقه ماساژ سطح پوست تاثیر آن را حس می کنید.

ژل لاغری ماکاس اسلیمینگ بهترین ژل لاغری در سال ۲۰۱۶ میلادی شناخته شد.

%d9%84%d8%a7%d8%ba%d8%b1-%da%a9%d8%b1%d8%af%d9%86-%d8%b4%da%a9%d9%85-%d8%a8%d8%a7-%da%98%d9%84-%d9%84%d8%a7%d8%ba%d8%b1%db%8cکرم ژل لاغری ماکاس چربی سوز است و لاغر میکند

مشتریان گرامی اخیرا افرادی سود جو اقدام به فروش محصولات تقلبی و ژل هایی که داخل ایران پر شده اند نموده اند لطفا قبل از خرید حتما با مشاورین ما تماس بگیرید و با اطمینان خرید کنید.%da%98%d9%84-%d9%84%d8%a7%d8%ba%d8%b1%db%8c-%d9%85%d8%a7%da%a9%d8%a7%d8%b3-%d8%aa%d9%82%d9%84%d8%a8%db%8c

مرکز تخصصی فروش انواع ژل لاغری

لاغری موضعی شکم و پهلو،بازو،ران و…

به تازگی فرآورده ای تقلبی با ادعای کاهش دهنده وزن و لاغری با نام ماکاس اسلیمینگ به صورت قاچاق وارد بازار شده است که طبق آزمایش های صورت گرفته، عارضه های خطرناک و مرگ آور این فرآورده توسط کارشناسان تشخیص داده شده است.

برخی از این محصولات قاچاق همچون اسلیمینگ با ادعای گیاهی بودن، نداشتن هیچ گونه عارضه جانبی و داشتن اثر چشمگیر و معجزه آسا در کاهش وزن در زمانی کوتاه، تبلیغ و عرضه می شود.

ژل لاغری اسلیمینگ ۳روزه

slimming 3day

ژل لاغری افراد خیلی چاق

حاوی عصاره فلفل ، دارچین و حلزون

رفع سلولیت و چاقی بدن

مخصوص کل بدن

شکم،پهلو،بازو،ران ،باسن،کمر،غبغب

لاغری سینه

توتال بادی

ژل لاغر کننده بدن ماکاس اسلیمینگ

ماکاس ایرانی

۷۵٫۰۰۰ هزار تومان

ژل لاغری ماکاس اسلیمینگ اصل

۱۶۰ هزار تومان

تخفیف به مدت محدود

قیمت: ۱۴۰,۰۰۰ تومان

KHARID

ژل ماکاس -لاغری

ژل ماکاس -لاغری

کرم ژل چربی سوز ماکاس اسلیمینگ

آیا ماکاس هیچ ضرر و زیانی برای بدن ندارد؟
خیر، این محصول نسل جدیدی از ژلهای لاغری است که بخش اصلی آن از عصاره  گیاهان تشکیل، و در ادامه مواد تشکیل دهنده آن توضیح داده شده.
ضمنا این محصول بعد از آزمایشهای بسیار ، بررسهای کاملا تخصصی و دریافت مجوزهای قانونی مثل پروانه ساخت و مجوز های مورد نیاز از طرف سازمان بهداشت جمهوری اسلامی به بازار ارزه شده،لذا در صورت هر گونه احتمال ضرر و  یا تاثیر مضر محصول، این سازمان پروانه ساخت محصول را صادر نمیکند.
بیش از ۱۰۰۰۰ عدد از این محصول در چند ماه گذشته به بازار عرضه شده و مورد مصرف قرار گرفته و تا کنون هیچ گونه گزارشی از تاثیر نا مطلوب از استفاده این محصول نشده. و دیگر اینکه این محصول بصورت موضعی و خارجی استفاده میشود و مثل قرصهای لاغری وارد سیستم گوارشی و حساس بدن نمیشود.

ژل لاغری فوری ماکاس اسلیمینگ

ژل لاغری فوری ماکاس اسلیمینگ

ژل لاغری ماکاس اسلیمینگ اصل

Swiss Macas

۱۶۰ هزار تومان

تخفیف به مدت محدود

قیمت: ۱۴۰,۰۰۰ تومان

KHARID

%da%98%d9%84-%d9%84%d8%a7%d8%ba%d8%b1%db%8c-%d9%85%d8%a7%da%a9%d8%a7%d8%b3-%d8%a7%d8%b3%d9%84%db%8c%d9%85%db%8c%d9%86%da%af-%d8%b3%d9%88%d8%a6%db%8c%d8%b3%db%8c

مشخصات اصلی:

نوع ژل
برند  macas professional cosmetics
حجم ۳۰۰ میل
تاریخ مصرف تا ۲۰۱۹/۰۷
کشور سازنده سوئیسی

توضیحات محصول:

کرم حاوی ال کارنتین – لاغر کننده موضعی- رفع سلولیت – رفع چاقی موضعی بدن – بسیار قوی – مخصوص افراد با اضافه وزن بالا

مواد اصلی تشکیل دهنه ژل لاغری ماکاس اسلیمینگ چیست؟
مواد اصلی تشکیل دهنده این محصول عبارتند از: عصاره زنجبیل ، عصاره چای سبز ، عصاره کیوی ، کافئین ، ویتامین E ، ال-کانتین که باعث بالا رفتن سوخت و ساز بافت بدن میشود ، پارافین مایع ، ستیل الکل ، گلیسیرین ، پروپیلن ، پروپیلن گلیکول ، گلیسیرین مونواستتارات ، بوراکس ، تری اتانول آمین و آب میباشد که به گونه ای ترکیب شده که تاثیر سریع و موضعی آن حتی در اولین بار استفاده، قابل توجه و محسوس میباشد

آیا این محصول واقعا تاثیر دارد؟
بله ، این محصول کاملا تاثیر گذار و متفاوت از محصولات مشابه است، و همانطور که در بالا گفته شد حتی در اولین بار مصرف این محصول شما بعد از ۱۰ تا ۱۵ دقیقه ماساژ سطح پوست تاثیر آنرا حس میکنید. ماکاس اسلیمینگ با نفوذ به لایه های چربی زیر پوست بلافاصله شروع به شکستن چربیها میکند و شما سوزش خفیفی را در موضعی که آنرا استفاده کرده اید حس میکنید.
در صورت استفاده صحیح و پیروی درست از توضیحات ذکر شده در کاتالوگ دستور مصرف ماکاس بعد از گذشت ۱۰ تا ۱۵ روز تاثیر ماکاس به اوج خود میرسد و باعث ایجاده انگیزه و اشتیاق بیشتری برای لاغر شدن در فرد میشود.%d8%aa%d8%a7%d8%ab%db%8c%d8%b1-%da%98%d9%84-%d9%84%d8%a7%d8%ba%d8%b1%db%8c-%d8%af%d8%b1-%da%a9%d8%a7%d9%87%d8%b4-%d9%88%d8%b2%d9%86

لاغری سریع و بی ضرر

ژل لاغری۱۰۰% اورجینال
بالا رفتن متابولیسم و چربی سوزی بیشتر
رفع سلولیت جمع شده زیر پوست
حفظ طراوت و زیبایی پوست بعد از لاغری

مشخصه اصل بودن ژل لاغری ماکاس سوئیسی :

نوع ژل لاغری موضعی
برند macas
حجم ۳۰۰ میلی لیتر
کشور سازنده سوئیس
تاریخ مصرف ۰۸/۲۰۲۲
مناسب برای همه سنین

Rapid weight loss and harmless
۱۰۰% original slimming gel
Increase metabolism and burn fat more
Cellulite removal of accumulated under the skin
Maintain the freshness and beauty of the skin after weight loss

من تقریبا سنم زیاد است، خیلی چاقم، می‌خواهم بدانم اصلاً می‌شود که لاغر شوم؟
در هر سنی و هر وزنی که باشید می‌شود فقط باید شروع کرد به لاغر شدن غصه این که من از سن و سالم گذشته یا من که دیگر خیلی چاق شده‌ام فقط باعث تاخیر در شروع می‌شود و شما را چند کیلو چاق‌تر می‌کند.

خسته شدم از بس که رژیم گرفتم؛ من همه راه‌ها را رفته ام آیا جواب می دهد؟
مگر شما فرقی با بقیه مشتری های ما دارید؟ شما که استثناء نیستید؟ مطمئن باشد با استفاده درست از این محصول نتیجه ای متفاوت خواهید گرفت.

من چطور مطمئن باشم که این محصول جواب خوبی میدهد؟
فقط به سراغ تجربه‌های قبلی نروید چون از تکرار آنها نتیجه قبلی را می‌گیرید. اگر روش جدید به نظر شما منطقی است اقدام کنید و زمان را از دست ندهید. یادتان باشد روشی درست است که در کنار تغییر وزن و سایز، شما را هم تغییر دهد.

مشکل من این است که اشتهای زیادی دارم و این اشتها کنترل نمی‌شود؟
باید دلیل اشتهای زیاد را پیدا کنید. پراشتهایی می‌تواند به دلیل مشکل جسمی یا ذهنی و روانی یا عادتهای اشتباه به وجود آمده باشد. مثلاً بیماری تیروئید و یا با تنش و استرس پرخوری کردن و یا سریع غذا خوردن.
من نمی‌خواهم صورتم لاغر شود، راه حل شما چیست؟
این محصول کاملا موضعی میباشد و بیشترین تاثیر را در بخشهایی از بدن که شما استفاده میکنید دارد.
بر خلاف بعضی از قرصها و یا رژیمهای لاغری چهره شما در طی کاهش وزن با ماکاس هیچ آسیبی نخواهد دید.

ژل ماکاس -لاغری

ژل ماکاس -لاغری

چقدر وزن کم می‌کنم؟
معمولاً بین ۳ کیلو تا ۷ کیلوگرم در ماه، که بستگی به وزن ، قد و سن افراد دارد

من عجله دارم و باید سریع وزن کم کنم.
سرعت زیاد کاهش وزن در نهایت به ضرر شما تمام می‌شود. اول اینکه عوارض جسمی دارد مثل ریزش مو، خشکی پوست و … دوم اینکه به برگشت سریع وزن منجر می‌شود. در ضمن شما قرار نیست فقط وزن کم کنید قرار است تغییراتی در شیوه زندگیتان ایجاد شود تا بتوانید وزن‌تان را ثابت نگه دارید و ایجاد این تغییرات مستلزم صرف زمان مناسب است.
شما کدامیک را ترجیح می‌دهید، کاهش وزن سریع برای مدتی کوتاه یا کاهش وزن صحیح برای همیشه؟

من خوب شروع می‌کنم اما اراده‌ام را از دست می‌دهم و الان هم اراده شروع مجدد را ندارم.
از هر ۱۰ نفر هشت نفر مثل شما هستند و تمام افرادی که برنامه یا محصول ناموفقی را تجربه کرده‌اند برای شروع مجدد همین مشکل را دارند.
کاهش وزن موفق بدون انگیزه تقریباً ممکن نیست. در تمام طول استفاده از ماکاس با مشاهده تاثیر قابل لمس و محسوس آن شما انگیزه لازم را برای ادامه مسیر بدست می آورید و با مشاهده تغییر سایز سریع ،نیز انگیزه شما بالا میرود و با انرژی و امیدواری بیشتری این مسیر را طی خواهید کرد.

آیا ژل لاغری ماکاس اسلیمینگ برای خارج از ایران هم قابل سفارش هست؟
به علت حجم زیاد درخواست در داخل ایران تا ماه سپتامبر سفارش های خارج از ایران دریافت نمیشود ، ولی به زودی سفارشهای خارج از ایران نیز دریافت میشود.

ژل چربی سوز ماکاس

ژل چربی سوز ماکاس

ژل لاغری ماکاس اسلیمینگ اصل

۱۶۰ هزار تومان

تخفیف به مدت محدود

قیمت: ۱۴۰,۰۰۰ تومان

KHARID  اثرات:

        -افزایش چربی سوزی و دفع سموم بدن (سلولیت)

        -کاهش سایز بدن و یکدست کننده سطح پوست

        -کاهش لیپوجنیسیس (ایجاد سلول های چربی)

        -افزایش لیپولیسیس (تجزیه سلول های چربی)

        -افزایش خاصیت ارتجاعی پوست و کاهش ترکهای پوستی (استرچ مارک)

     این ژل لاغری آنتی سلولیت بر پایه آب و حاوی منتول می باشد که با جذب سریع و ایجاد شوک دمایی در پوست ، باعث خونرسانی بهتر و رسانش اکسیژن بیشتر به محل چربی شده و در نتیجه منجر به افزایش متابولیسم سلولی می گردد و قادر است چربی های فشرده) سلولیت( را تجزیه نموده (افزایش لیپولیسیس) و به بدن شکل و فرم دهد. همچنین با دارا بودن ترکیباتی مثل اِل کارنیتین  باعث بالا رفتن متابولیسم و چربی سوزی بدن می گردد و در عین حال با ترکیبات مؤثر خود مانع  از ترکهای ناشی از چاقی ، لاغری و کشیدگی های پوست در اثر ورزش می شود. از آنجا که مواد داخل این محصول بر پایه آب است به سرعت جذب شده و شما می توانید به برنامه روزانه خود به راحتی ادامه دهید.

L-Carnitine موجود در این محصول باعث کمک و تسریع تبدیل چربی موضعی بدن به انرژی میگردد و همچنین باعث ایجاد کات عضلانی می گردد.

     روش مصرف ژل لاغری: دو مرتبه در روز با ماساژ دورانی بر روی مناطقی که چربی متمرکز شده) سلولیت( بمالید تا جذب شود و برای نتیجه بهتر حدود ۳۰ دقیقه فعالیت فیزیکی انجام دهید (مثل پیاده روی .(بعد از اتمام دوره می توانید روزی یک بار ژل را به تمامی بدن مالیده و از سمت پایین به بالا ماساژ دهید تا از تجمع دوباره چربی جلوگیری گردد. در صورتیکه بعد از حمام آب گرم یا استفاده از سونا و جکوزی استعمال شود مؤثرتر است. عمل ماساژ را بر روی رانها در جهت بالا و پایین و بر روی شکم و باسن بصورت دایره وار انجام دهید.

استفاده های ژل لاغری ماکاس اسلیمینگ M.A.C.A.S :
 • لاغری سریع در نواحی شکم و پهلو و ران و باسن و بازو
 • از بین بردن سلولیت های پوستی ( مخصوص خانم ها )
 • از بین بردن افتادگی شکم بر اثر زایمان و سزارین
 • لاغری موضعی
در خصوص عوارض ژل لاغری ماکاس اسلیمینگ MACAS باید گفت که کرم لاغری ماکاس اسلیمینگ بدون هیچگونه عوارضی و به صورت کاملا طبیعی باعث لاغر شدن چربی های زائد و زائد می گردد; اما این موضوع تنها در صورتی صحیح می باشد که از خرید محصولات تقلبی و غیر اصل اکیدا خودداری فرمایید!

محصولات جدید فروشگاه موشاپ: کرم ژل لاغری Balay

ماکاس سوئیسی در نوع خود بهترین
ماکاس بهترین سوزاننده چربی
بهترین نوع لاغری
حاوی عصاره بهترین گیاهان چربی سوز
ژل لاغری ماکاس بهترین ژل لاغری در دنیا

swiss Macas best of its kind
swiss Macas best fat burning
The best type of slimming
Formulated with the best fat-burning plants
Slimming Gel Slimming Gel Macas best in the world.

ماکاس سوئیسی در نوع خود بهترین
ماکاس بهترین سوزاننده چربی
بهترین نوع لاغری
حاوی عصاره بهترین گیاهان چربی سوز
ژل لاغری ماکاس بهترین ژل لاغری در دنیا

swiss Macas best of its kind
swiss Macas best fat burning
The best type of slimming
Formulated with the best fat-burning plants
Slimming Gel Slimming Gel Macas best in the world.

 

برچسب ها

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

93 دیدگاه در “ماکاس سوئیسی،ژل لاغری اصل”

 1. بیتا می‌گه:

  سلام
  تشکر میکنم مطالب مفیدی گذاشتید خیلی خوبه که سایتهایی مثل شما هستند که محصولات اصل و تقلبی رو به مردم معرفی میکنند و دیگه سر کسی کلاه نمیره.

 2. آفتاب می‌گه:

  سلام
  من از شما قبلا ژل لاغری ماکاس سوئیسی اصل گرفتم کیفیتش عالی و چربی سوزی فوق العاده ای داشت .میخوام برای مادرم هم سفارش بدم هنوز ماکاس سوئیسی دارید???

 3. سحر می‌گه:

  سلام من شکم و پهلو دارم الان وزنم ۱۱۰ کیلو هستش میخوام یه ژل لاغری بهم بدید که شکمم رو شش تکه کنه و این ژل بدون عوارض باشه.ممنون

  • d.m می‌گه:

   با درود – ژل لاغری ماکاس اصل ساخت کشور سوئیس یکی از بی ضررترین ژل های لاغری میباشد و شما بدلیل وزن زیاد باید ژل لاغری ماکاس را با برنامه ورزشی و برنامه غذایی خود استفاده نمایید جهت دریافت برنامه استفاده با مشاورین ما تماس حاصل نمایید.

 4. فرحناز می‌گه:

  سلام خسته نباشید
  صورت من خیلی چاقه میخوام لاغر بشه هر چی ورزش میکنم فقط بدنم لاغر میشه .شنیدم ژل ماکاس سوئیسی باعث لاغری صورت هم میشه .درسته ?واقعیت داره???

 5. آقا سلطان می‌گه:

  سلام خسته نباشید
  من ژل لاغری ماکاس اصل میخوام برای لاغر کردن بازوهام.میشه بفرستید اداره پست شهرستان لامرد?اونجا خودم تحویل میگیرم.مرررسی

 6. جعفری می‌گه:

  سلام روز خوش
  من اراده خوبی دارم و به هر چی فکر کنم به اون چیز دست پیدا میکنم من مدتی دچار بیماری سختی بودم که خدا رو شکر به بیماری غلبه کردم الان که بهبود یافتم یه مقدار بدنم چربی گرفته میخوام هر جوری شده آبش کنم .خیلی از ژل ماکاس اسلیمینگ اصل تعریف میکنن.امیدوارم روی بدن من هم خوب تاثیر بذاره.

  • d.m می‌گه:

   با درود – خدا رو شکر که بهبود یافته اید . بله – ژل لاغری ماکاس اسلیمینگ یکی از بهترین ژل های لاغری میباشد . برای اینکه بهتر نتیجه بکیرید حتما از مشاورین ما برنامه استفاده از ژل لاغری را بگیرید.

 7. مهناز می‌گه:

  سلام
  من پوست بدنم یه مقدار چربه میتونم از ژل لاغری ماکاس اسلیمینگ سوئیسی استفاده کنم???

  • d.m می‌گه:

   با درود – موقعی که از ژل لاغری استفاده میکنید نباید منافذ پوست بسته باشد بهمین خاطر اول ناحیه را کامل با آب و صابون بشویید و خشک کنید سپس ژل لاغری استفاده کنید.

 8. فروزان می‌گه:

  سلام خسته نباشید
  من پاهای چاقی دارم میخواهم لاغر شوم آیا ژل لاغری ماکاس بدردم میخوره???

  • d.m می‌گه:

   بادرود – بله در صورتی که محصول اصل استفاده کنید بسیار موثر میباشد دقت نمایید که ژل لاغری ماکاس اصل ساخت کشور سوئیس میباشد.و حتما بعد از خرید با ما تماس بگیرید تا برنامه استفاده از ژل لاغری را به شما بدهیم.

 9. سمیرا می‌گه:

  محصولاتتون فوق العاده ست مخصوصا ژل لاغری ماکاس سوئیس.

 10. باروتی می‌گه:

  سلام خسته نباشید
  من امروز صبح ژل لاغری ماکاس سوئیسی سفارش دادم تهرانپارس هستم کی بدستم میرسه??

 11. جوکار می‌گه:

  سلام خسته نباشید
  ببخشید من میخواستم از شما نمایندگی فروش محصولاتتون رو بگیرم چیکار باید بکنم??//..

 12. کردی می‌گه:

  سلام خسته نباشید
  از محصولتون خوشم اومد میخوام بخرم.احساسم نسبت به این محصول مثبته.

 13. لامعی می‌گه:

  سلام من یه سوال دارم
  ژل لاغری ماکاس سوئیسی چه فرقی با نمونه عربی داره?? چون میخوام بخرم عربی ارزونتره.بهمین خاطر میپرسم.

  • d.m می‌گه:

   با درود – ژل لاعری اصل ماکاس اسلیمینگ ساخت کشور سوئیس میباشد و این ژل بدلیل دارا بودن ال کارنتین یکی از بهترین ژل های لاغری دنیا میباشد. و بقیه محصولات مشابه ساخت کشورهای دیگر تقلبی و بی تاثیر میباشند.

 14. هاشم پور می‌گه:

  سلام وقت بخیر
  من مغازه عطاری و دارو گیاهی دارم میخوام به مشتری هام ژل لاغری بدم .چقدر تخفیف میدید تعداد بالا ببرم???///…

 15. بتی می‌گه:

  سلام
  تازه ۱۸ سالم شده خیلی اضافه وزن دارم میتونم ژل لاغری استفاده کنم?بخاطر پایین بودن سن مشکلی برام پیش نمیاد???

  • d.m می‌گه:

   با درود – متاسفانه چاقی و اضافه وزن در سنین پایین بعلت بی تحرکی و رژیم غذایی غلط بسیار رایج شده و ممکن است عوارض جبران ناپذیر زیادی در پی داشته باشد.ژل لاغری در کنار ورزش و رژیم غذایی صحیح نقش مهمی در چربی سوزی و کاهش وزن دارد.و هیچ ضرری برای بدن ندارد. جهت راهنمایی بیسنر با مشاورین ما تماس حاصل نمایید.

 16. روشنک می‌گه:

  سلام
  ببخشید استفاده از ژل لاغری ماکاس ناباروری ایجاد نمیکنه??چون میترسم خطر داشته باشه???

 17. سعادت می‌گه:

  سلام خسته نباشید
  من یه پسر دارم که ۲۱ سالشه و خیلی چاقه الان نزدیک ۱۱۰ کیلو هستش و دور کمرش خیلی بزرگه کلا بالاتنه پری داره .میخوام کمکش کنم لاغر شه بنظرتون ژل لاغری به تنهایی موثره??لطفا راهنمایی بفرمایید.متشکرم

  • d.m می‌گه:

   با درود – متاسفانه چاقی و اضافه وزن در سنین پایین بعلت بی تحرکی و رژیم غذایی غلط بسیار رایج شده و ممکن است عوارض جبران ناپذیر زیادی در پی داشته باشد.ژل لاغری در کنار ورزش و رژیم غذایی صحیح نقش مهمی در چربی سوزی و کاهش وزن دارد. جهت راهنمایی بیسنر با مشاورین ما تماس حاصل نمایید.

 18. بردیا می‌گه:

  سلام خسته نباشین
  ببخشید در شهر تاکستان نمایندگی فروش ژل لاغری ماکاس سوئیسی دارید ??برم از اونجا بخرم.

 19. محمود می‌گه:

  سلام خسته کار نباشید
  من در ناحیه پشت ران و شکم و پهلو چربی اضافه دارم عایا استفاده از ژل ماکاس اصل تاثیر میذاره???/

  • d.m می‌گه:

   با درود – بله ژل لاغری ماکاس اسلیمینگ اصل یکی از بهترین چربی سوزهاست که اگر همراه با ورزش و رژیم غذایی باشد تاثیر بسزایی در چربی سوزی دارد.

 20. پریماه می‌گه:

  سلام
  ببخشید ژل لاغری ماکاس پودر لاغری یا قرص کاهش وزن داره??!! اگه داره معرفی کنید .متشکرم.

 21. سوگند می‌گه:

  سلام عزیزان طرفدار لاغری
  ژل لاغری ماکاس تا حالا خیلی خوب روی من تاثیر داشته چون من ماکاس رو میزنم روی شکمم وقتی جذب شد گن میپوشم و حسابی ورزش میکنم با این روش ساده تا حالا کلی چربی سوزوندم.

 22. حبیبه می‌گه:

  سلام خسته نباشید
  من خیلی اشتهام زیاده و بیش از حد غذا میخورم نمیدونم چیکار کنم .بنظرتون ژل لاغری ماکاس روی اشتهام تاثیر میذاره ؟؟؟//////

  • d.m می‌گه:

   با درود – ژل لاغری ماکاس سوئیسی بصورت موضعی چربی سوزی میکند و به تنهایی تاثیری روی اشتها ندارد ولی مشاورین ما جهت کاهش اشتها به شما برنامه تغذیه میدهند.

 23. شهره می‌گه:

  من توی تبلیغات تلویزیون ۲ تا ژل لاغری دیدم که یکی مشکی رنگ هست و یکی سفید رنگ .
  حالا تحقیق کردم و متوجه شدم که ژل لاغری ماکاس مخصوص بازوها و بالاتنه هستش و ژل لاغری سفید رنگ Balay مخصوص شکم پهلو هست.
  میخواستم بدونم آیا درست متوجه شدم؟ و اگر همینطوره لطفا نحوه سفارش و خرید ژل لاغری رو هم بفرمایید چون از شهرستان هستم.
  با تشکر از شما

 24. مهربان می‌گه:

  سلام
  من ژل لاغری ماکاس اسلیمینگ رو از یه شرکتی خریداری کردم اما اصلا خوب نبود و تقلبی بود کلا نسبت به ژل لاغری احساس خوبی ندارم. اما شنیدم که ژل لاغری ماکاس سوئیسی اصله و خیلی خوبه و توی تقریبا یک ماه می تونه باعث لاغری سریع و کاهش سایز سریع بشه.
  میشه لطفا راهنماییم کنید؟
  چون میخوام مطمئن بشم و خرید کنم.
  ممنون میشم پاسخ منم بدید

  • d.m می‌گه:

   با درود – فروشگاه موشاپ نمایندگی رسمی فروش ژل لاغری ماکاس اسلیمینگ اصل ساخت سوئیس میباشد .لطفا فقط از فروشندگان معتبر خرید نمایید. ژل لاغری ماکاس اصل یکی از بهترین ژل های لاغری روز دنیا میباشد که اگر با ورزش و تحرک همراه باشد بسیار موثر است.

 25. معصومه می‌گه:

  سلام روز بخیر
  ژل لاغر کننده شکم ماکاس که برام فرستادید عالی بود دست شما درد نکنه.

 26. کلهر زاد می‌گه:

  سلام خسته نباشید
  یعنی شما میگیرد ماکاس ساخت سوئیس و اصله .اگر لاغر نکته چی؟؟؟

  • d.m می‌گه:

   با درود – باید به عرض برسانم جدیدا ماکاس تقلبی زیاد شده و اصل این محصول ساخت سوئیس میباشد . و کیفیت این محصول کاملا تضمینی میباشد .

 27. مهران می‌گه:

  سلام من ۱۷۸ قدمه و ۸۰ کیلو وزن و فقط شکم دارم آیا ماکاس فقط میتونم شکمم رو آب کنه؟؟و قیمت ماکاس اصل سوئیس چنده؟

  • d.m می‌گه:

   با درود – بله – ژل لاغری ماکاس اسلیمینگ اصل مخصوص لاغری موضعی میباشد و اگر با برنامه استفاده شود کاملا چربی ها را میسوزاند.قیمت ماکاس سوئیسی اصل ۱۳۸ هزار تومان.

 28. امیر عباس می‌گه:

  سلام وقت بخیر
  من از ناحیه گردن و سرشانه خیلی چاقم همه فکر میکنن گردنم کوتاهه .عایا ژل ماکاس سوئیسی رو برای همه نواحی بدن میشه استفاده کرد???

 29. مریم می‌گه:

  سلام خسته نباشید
  ما تهران رباط کریم میشینیم داروخانه های اینجا ماکاس پیدا میشه???

 30. محبوبه می‌گه:

  سلام
  من قبلا ژل لاغری ماکاس سوئیسی خریدم نصف چربی هام آب شد ایندفعه اشتباه کردم ماکاس ایرانی گرفتم اصلا تاثیر نداشت پولم رو انداختم آشغالی.

 31. جعفری می‌گه:

  سلام خسته نباشین
  ژل لاغری ماکاس سوئیسی اصل دارید?خیلی تعریفش رو شنیدم.

 32. فردوس می‌گه:

  سلام خسته نباشید
  ژل لاغری ماکاس سوئیسی اصل میخوام جهت فروش در افغانستان,چه قیمت حساب میکنید???///

 33. سودا.تیموری می‌گه:

  سلام خسته نباشید ببخشید وقتتون رو میگیرم
  یه ژل لاغری گیاهی و خوب میخوام که سریع لاغر بشم .ژل ماکاس سوئیسی خوبه???چطوره???

 34. باصری می‌گه:

  سلام خسته نباشید
  من قبلا از ژل لاغری ماکاس سوئیسی استفاده کردم خیلی رضایت دارم و از شما و محصولاتتون تشکر میکنم.موفق باشید.

 35. ناهید می‌گه:

  سلام دوستان
  من از این فروشگاه ژل لاغری ماکاس سوئیسی خریدم وزنم زیاد نبود فقط چربی موضعی در ناحیه شکم داشتم با برنامه ای که مشاوره این فروشگاه به من داد تونستم با ژل لاغر کننده ماکاس اسلیمینگ فقط سایز کم کنم و وزنم رو ثابت نگه دارم.
  میخواستم تشکر کنم. سپاس فراوان

 36. ویشیکا می‌گه:

  سلام و تشکر فراوان
  ممنون دستتون درد نکنه ژل لاغری ماکاس عالی بود همون چیزی بود که لازم داشتم.موفق باشید.

 37. مریلا می‌گه:

  سلام خسته نباشید
  من یک هفته ست زایمان کردم میتونم از ژل لاغری ماکاس اسلیمینگ استفاده کنم؟؟؟برای بچه من ضرر نداره؟؟

 38. مادر هدی می‌گه:

  باسلام
  ژل لاغری ماکاس سوئیسی macas واسه خانمی که به بچه زیر ۱سال شیر میده منع مصرف نداره؟

 39. آهنگرانی می‌گه:

  سلام وقت بخیر
  ژل لاغری ماکاس سوئیسی امروز به دستم رسید .تشکر مرررسی.
  فقط روزی چندبار استفاده کنم???

  • d.m می‌گه:

   با درود – از ژل لاغری ماکاس سوئیسی روزی ۲بار استفاده نمایید. جهت دریافت برنامه استفاده با مشاورین ما تماس حاصل نمایید.

 40. بردیا می‌گه:

  سلام خسته نباشید
  ببخشید من توی یه سایت دیگه ژل لاغری ماکاس اسلیمینگ دیدم قیمتش پایین بود چه فرقی با ماکاس شما داره?میشه لطفا توضیح بدید??

  • d.m می‌گه:

   با درود – جدیدا محصولات زیادی به نام ماکاس به بازار آمده اند که ساخت کشورهای دیگر میباشند و قیمت آنها پایین بوده و کیفیت ندارند- ماکاس اصل ساخت کشور سوئیس میباشد و بسته بندی آن مشخص میباشد.

 41. pardis می‌گه:

  سلام خسته کار نباشید
  من یه بار از فروشگاه شما ژل لاغری کاپسیکوم خریدم خیلی خوب و چربی سوز بود غالی بود دوباره میخوام استفاده کنم این ژل لاغری جدیدتون ماکاس اسلیمینگ سوئیسی همون کیفیت رو داره؟

 42. قاضی مرادی می‌گه:

  سلام و عرض ادب
  میبخشید من فقط میخوام از ناحیه شکم و پهلو لاغر بشم آیا ژل لاغری بدردم میخوره ؟چون شکمم بعد از زایمان شل شده؟لطفا جوابمو بدید
  میخوام سفارش بدم

  • d.m می‌گه:

   با درود – بله ژل لاغری باعث لاغری موضعی میشود و شما با استفاده از ژل لاغری و ورزش میتوانید شکم و بدنی خوش فرم و زیبا داشته باشید.

 43. کامران می‌گه:

  سلام خسته کار نباشید
  من همین الان این محصول رو سفارش دادم و هزینش رو پرداخت کردم .فردا ارسال میشه???
  یه مقدار عجله دارم اگر زود بفرستید خیلی خوب میشه.مررررررررسی

 44. مهگل می‌گه:

  سلام خسته نباشید ببخشید وقتتون رو میگیرم
  ۴۳ سالمه قد ۱۶۸ و دور کمر ۱۴۵ بعد از ۳بار سزارین دچار افتادگی شدید شکم شده ام بنظرشما کدام ژل لاغری برایم بهتر و مناسبتر است ؟ سپاس

 45. پری دخت می‌گه:

  سلام دوستان
  این ژل لاغری فوق العاده ست واقعا به امتحانش می ارزه.
  میخوام تشکر کنم. tanksssssssssssss
  مررررررررررررررررررررررررررررررررررسی

 46. یاشار می‌گه:

  سلام
  خیلی وقت بود دنبال این ژل لاغری فوق العاده میگشتم خوشحالم که الان پیداش کردم.

 47. کیارش زاده می‌گه:

  سلام روز بخیر باشه
  قدم ۱۶۶ و وزنم۷۱و زایمان سزارین داشتم بیشتر در نواحی شکم و پهلو چربی دارم لطفا راهنماییم کنین از چه ژلی استفاده کنم که نتیجه بگیرم؟؟؟؟؟؟؟؟؟

  • d.m می‌گه:

   بادرود – ژل لاغری اصل ماکاس سوئیسی،پاستیل و کاپسیکوم مناسب شما هستند و میتوانید این ژل لاغری ها را با برنامه استفاده نمایید.

 48. رهنما می‌گه:

  سلام خسته نباشید
  میخواستم تعداد۵عدد ژل لاغری ماکاس سوئیسی سفارش بدم قبلا از این محصول استفاده کردم رضایت دارم.فقط چقدر تخفیف میدید???چند درصد???چون با دوستام میخوام باهم بخریم.

 49. جناب زاده می‌گه:

  سلام وقت بخیر خسته نباشید
  اول که میخواستم ژل لاغری ماکاس سفارش بدم تردید داشتم میترسیدم تقلبی بفرستید.ژلی که شما فرستادید عالی بود خیلی وزنم پایین اومده.ممنونم تشکر

 50. ژاکلین می‌گه:

  کارکرد این ژل چطوریه???
  خوبه یا نه???
  قصد خرید دارم راهنمایی کنید دوستان.

 51. امام حسنی می‌گه:

  سلام من خانمی ۴۷ ساله هستم و حدودا از ۱۵ سال پیش که عمل سزارین شدم دچار افتادگی زیر شکم شدم و خیلی اضافه وزن دارم .بنظرتون چه ژلی استفاده کنم؟؟؟؟

  • d.m می‌گه:

   بادرود- بله استفاده از ژل لاغری ها با توجه به تنوعی که در محصولاتش وجود دارد از قیمت های ۴۸ تومان به بالاتر وجود دارند که هر یک برای یک نوع و مشخصات فیزیکی مختلف قابل استفاده می باشند که برای اضافه وزن های بالا و چربی های کهنه در شکم پهلو ران باسن و بازوها و… همچنین بعد از دوران زایمان و سزارین که شکم دچار شل شدگی و افتادگی بوجود می آید قابل استفاده میباشند که برای انتخاب ژل لاغری مناسب با شرایط بدنی خودتون پیشنهاد میکنیم با همکارانمان در واحد فروشگاه موشاپ تماس حاصل فرمایید.

 52. یادگار می‌گه:

  سلام
  من از بچگی خیلی لپو و چاق بودم وقتی بزرگتر شدم مشکلاتم شروع شد تصمیم گرفتم وزنم رو پایین بیارم به کمک یک مشاوره تغذیه و استفاده از ژل لاغری ماکاس سوئیسی تونستم ۳۸ کیلو لاغر کنم و الان خیلی سلامت و شاداب هستم .

 53. hashem می‌گه:

  سلام
  لطفا ۲۴ عدد ژل لاغری ماکاس سوئیسی اصل برایم بفرستید اردکان اینجا مغازه دارم تقاضا زیاده.
  با تشکرررررررررررررررررر

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پرداخت آنلاین

پرداخت الکترونیکی وجه

=

هزینه پست رایگان

پرداخت الکترونیکی وجه و تحویل درب منزل

پرداخت آنلاین

پرداخت آنلاین

پرداخت مطمئن

پرداخت با کلیه درگاههای بانکی ایران

 

index

فروشگاه مرکزی موشاپ

محصولات اورجینال و 100% اصل را از ما بخواهید.

فروشگاه موشاپ دارای مجوز و ثبت در سامانه اینترنت کشور و سامانه ساماندهی کشور عرضه کننده محصولات اورجینال و اصلی دارای تاییدیه و برچسب شبنم و بهترین قیمت

فروشگاه موشاپ دارای مجوز و ثبت در سامانه اینترنت کشور و سامانه ساماندهی کشور عرضه کننده محصولات اورجینال و اصلی دارای تاییدیه و برچسب شبنم و بهترین قیمت

رهگیری مرسولات پستی

با وارد کردن بارکد پستی مرسوله خود را در سامانه رهگیری مرسولات پستی پیگیری نمایید.

و یا جهت پیگیری سفارش خود با شماره 09355751712 تماس حاصل نمایید.

آمار