لاغری با ورزش در خانه +ژل لاغری ماکاس

ژل لاغری در 3روز-ماکاس
ژل لاغری در 3روز-ماکاس
ژل لاغری در 3روز-ماکاس

لاغری با ورزش در خانه +ژل لاغری ماکاس

چربی سوزی و تناسب اندام

نیم ساعت ورزش در خانه بدون امکانات خاص

این آگهی غیر فعال میباشد

بعضی ها به هردلیلی ورزش در خانه را به رفتن به باشگاه ترجیح داده و تمرینات ورزشی و نرمش را با امکانات محدود برای رسیدن به تناسب اندام انجام می دهند.البته در این گونه ورزش چون نظارت مربی و ترتیب وجود ندارد باید اصولی رعایت شود که به خوش فرم شدن بدن کمک کند.
بعد از تمرینات و حرکات مناسب برای کوچک شدن شکم و پهلو و همچنین تقویت عضلات این نواحی که برای اکثریت افراد در تناسب اندام اولویت دارد، تناسب در شکل ظاهری پاها و همچنین کاهش چربی های پا بسیار مهم است.در ادامه گزارش تناسب اندام در منزل به تمرینات مخصوص پا می پردازیم. در صورتیکه از سلامت کامل بدن خود بخصوص مفاصل زانو مطمئن هستید،تمرینات امروز را انجام دهید.

ژل لاغری در 3روز-ماکاس

ژل لاغری در ۳روز-ماکاس

افرادی که چربی بسیاری در پاهای خود دارند ، قبل از شروع تمرینات مخصوص پا بهتر است که در صورت داشتن تردمیل و یا دوچرخه ابتدا به مدت ۲۰ تا ۳۰ دقیقه از این وسایل استفاده کنند و در صورتیکه تردمیل و دوچرخه در دسترس ندارند، بهتر است تا برای کسب نتیجه بهتر ابتدا ۳۰ دقیقه پیاده روی تند را انجام دهند و سپس حرکات پیشنهادی مخصوص پا را انجام دهند.زیرا این افراد مجبور هستند تا چربی های این نقاط را با تمرینات هوازی تحریک کنند و سپس تمرینات پا را انجام دهند .

اما سایر افراد که با هدف تناسب در پاها در منزل اقدام به تمرین می کنند نیازی به تمرینات هوازی ندارند.

نمایندگی رسمی فروش ژل لاغری اورجینال

لاغری موضعی شکم و پهلو،بازو،ران و…

ماکاس ایرانی

۷۵٫۰۰۰ هزار تومان

ژل لاغری ماکاس اسلیمینگ اصل

قیمت: ۱۴۰,۰۰۰ تومان

KHARID

این آگهی غیر فعال میباشد

%da%98%d9%84-%d9%84%d8%a7%d8%ba%d8%b1%db%8c-%d9%85%d8%a7%da%a9%d8%a7%d8%b3-%d8%aa%d9%82%d9%84%d8%a8%db%8c

خوش فرم شدن پاها
در تمرینات امروز سعی می کنیم بدون امکانات باشگاهی و در منزل عضلات پا را که در تصویر مشخص شده تقویت کنیم تا به نتیجه دلخواه که تناسب پاها هست، برسیم.
ورزش-در-خانه-ماکاس ژل9 (3)

ورزش-در-خانه-ماکاس ژل۹ (۳)

ابتدا سه ست ۲۰ تایی طناب بزنید و همچنین سه ست ۲۰ تایی حرکت زانو بلند را انجام دهید.پس از اینکه درجه حرارت بدنتان بالا رفت و حس کردید که به مقدار کمی عرق کردید، حرکات کششی مخصوص عضلات پا را همانند تصویر هر کدام را به مدت ده ثانیه انجام دهید.
ورزش-در-خانه-ماکاس ژل9 (4)

ورزش-در-خانه-ماکاس ژل۹ (۴)

تمریناتی که روی پایین تنه کار کند به طور معمول با اسکوات و حرکاتی همراه است که انجام دادنشان به زانو و مفاصلی سالم نیاز دارد. حتی اگر زانوهای سالمی دارید، اما از آنجاییکه تاکنون این حرکات را انجام نداده اید و یا مدتی قبل تجربه آن را دارید، پس عضلات زانوی شما ضعیف هست. دو حرکت زیر به شما کمک می کند تا قبل از انجام تمرینات پا عضلاتی همچون چهارسر ران و مفصل زانوی شما آماده شود و احتمال آسیب دیدگی از بین برود. البته در صورتی احتمال آسیب دیدگی به طور کلی از بین می رود که شما حرکات را صحیح انجام دهید.
برای انجام دادن حرکاتی که به آماده سازی زانو و عضلات پای شما کمک می کند به یک باند کشی و یا کش ورزشی نیاز دارید.روش انجام دادن این تمرینات در تصویر به طور کامل مشخص است. این حرکات را در سه ست ۱۵ تایی انجام دهید.
ورزش-در-خانه-ماکاس ژل9 (5)

ورزش-در-خانه-ماکاس ژل۹ (۵)

نکته : با توجه به اینکه افراد با شرایط بدنی مختلف مخاطب ما هستند برای تعدا حرکات و ست ها سعی کردیم تا حد متوسط و مفید را ذکر کنیم.
۱-اسکوات
ابتدایی ترین و مهم ترین تمرین مخصوص به عضلات پا و باسن حرکت اسکوات هست که به روش های مختلف انجام می شود و در باشگاه ها می توان با استفاده از هالتر، دمبل و دستگاه اسمیت آنرا سخت تر کرد. سه ست ۱۶ تایی این حرکت را انجام دهید.
روش انجام دادن این حرکت به طور واضح در تصویر مشخص است، اما چند نکته مهم را در حین انجام دادن اسکوات باید رعایت کرد.
-دقت کنید به هیچ عنوان زانو نباید از پنجه جلوتر باشد.
-سر و نگاه باید به سقف روبرو باشد،به گونه ای که چانه کمی بالا می رود.
-در صورتی که چربی های قسمت میانی ران شما زیاد است، سعی کنید پنجه پا به خارج متمایل باشد، تا فشار بیشتری به عضلات داخل ران بیاید.
-پس از دو هفته که این تمرین را انجام دادید،برای تاثیر بیشتر در هنگام این حرکت از دو دمبل و یا بطری آب معدنی استفاده کنید. به طوریکه در هر دست یک دمبل یا بطری آب معدنی داشته باشید.
ورزش-در-خانه-ماکاس ژل9 (6)

ورزش-در-خانه-ماکاس ژل۹ (۶)

۲-کیک بک باسن
این حرکت به دو روش انجام می شود.ابتدا به حالت چهار دست و پا بر روی زمین قرار می گیرید، و سعی می کنید تا پا را به پهلو باز کنید . در این روش علاوه بر ران ها مقدار کمی پهلوها نیز درگیر می شود. در روش دوم یکی ازپاهای خود را با همان زاویه ۹۰ درجه درهمان راستا بالا بیاورید. در روش دوم (قسمت c) عضلات ران و باسن بیشتر درگیر می شود و شما می توانید فقط روش دوم ( قسمت c) را انجام دهید. سه ست ۱۶ تایی با هردو پا انجام دهید.
ورزش-در-خانه-ماکاس ژل9 (7)

ورزش-در-خانه-ماکاس ژل۹ (۷)

۳-لانگز
این حرکت نیز بسیار برای عضلات پا مناسب است و برای اولین روزهایی که این حرکات را انجام می دهید،می توانید پای عقبی را به دیوار تکیه دهید تا آسان تر انجام شود.دقت کنید زانوی پای جلویی از پنجه پا جلوتر نرود.این حرکت را سه ست ۱۵ تایی با هر دو پا انجام دهید.
ورزش-در-خانه-ماکاس ژل9 (9)

ورزش-در-خانه-ماکاس ژل۹ (۹)

۴-لانگز از پهلو
این حرکت روی عضلات داخل ران بیشتر از سایر عضلات پا کار می کند و در صورت چربی در این ناحیه،بسیار مفید است.در تصویر این حرکت را با هالتر انجام شده است،شما می توانید در منزل با چوب انجام دهید. سه ست ۱۲ تایی با هر پا انجام دهید.
ورزش-در-خانه-ماکاس ژل9 (1)

ورزش-در-خانه-ماکاس ژل۹ (۱)

۵-دد لیفت دمبل (پشت پا دمبل)
این حرکت برای تقویت عضلات پشت پا هست و برای افرادی که در این ناحیه چربی و یا سلولیت دارند، بسیار مناسب است. سه ست ۱۶ تایی انجام دهید.در صورتیکه در منزل دمبل ندارید با استفاده از بطری آب این حرکت را انجام دهید.
ورزش-در-خانه-ژل ماکاس11 (2)

ورزش-در-خانه-ژل ماکاس۱۱ (۲)

۶-ساق پا ایستاده با دمبل
روی پاشنه پا ایستاده و در حالی که دمبل ها (بطری آب) را در اطرافتان نگه داشته اید، خود را به سمت پنجه بکشانید.یعنی روی پنجه بلند شوید و دوباره روی پاشنه بروید. این حرکت را برای ۳ یا ۴ ست ۲۰ تایی انجام دهید و اگر احساس کردید که زیاد برایتان سنگین نیست وزن دمبل ها را بالا ببرید.این حرکت را روی یک تخته چوب و یا چند کتاب انجام دهید و البته در هفته های اول نیازی به استفاده از دمبل و یا بطری آب نیست.
ورزش-در-خانه-ژل ماکاس11 (1)

ورزش-در-خانه-ژل ماکاس۱۱ (۱)

در پایان تمرینات پا برای کاهش درد در عضلات درگیر شده باید حرکات کششی که در ابتدا به آن اشاره شد، انجام دهید و بعد دوش آب گرم نیز بگیرید.
ژل لاغری در 3روز-ماکاس

ژل لاغری در ۳روز-ماکاس

برچسب ها

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

5 دیدگاه در “لاغری با ورزش در خانه +ژل لاغری ماکاس”

 1. ساناز ایرانی می‌گه:

  سلام من ژل لاغری ماکاس خریدم اصلا راضی نیستم میخوام پس بدم ولی شماره شون رو جواب نمیدن چیکار باید بکنم? میشه شما پس بگیرید .

 2. ئسرین می‌گه:

  سلام وقت بخیر داشتم تبلیغات ژل لاغری ماکاس رو میدیدم که یادم افتاد که ژل ماکاس چه بلایی سر پوستم آورده الان بخدا قسم سومین باره که میرم پیش دکتر پوست و مو کلی داروی ضد التهاب و کهیر استفاده کردم دارم کورتن هم استفاده میکنم نمیدونم چه بلایی سرم آورده پوست شکم و پهلوم خیلی افتضاح و جوش جوش شده .التماس میکنم ژل لاغری تقلبی ماکاس اسلیمینگ نخرید .خواهش بعنوان یک خواهر کوچکتر

 3. فروزان می‌گه:

  ژل لاغری ۳روزه عالیییه.من استفاده کردم جواب داد.

 4. راشا می‌گه:

  سلام
  کسی میدونه تاثیر ژل لاغری سرد و گرم چطوره؟؟

 5. داده جویان می‌گه:

  سلام خسته نباشید
  من ۲ماه هستش از ژل لاغری ماکاس اسلیمینگ روی شکم و پهلو استفاده میکنم واقعا عالییه.
  از فروشنده این ژل لاغری تشکر میکنم.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پرداخت آنلاین

پرداخت الکترونیکی وجه

=

هزینه پست رایگان

پرداخت الکترونیکی وجه و تحویل درب منزل

پرداخت آنلاین

پرداخت آنلاین

پرداخت مطمئن

پرداخت با کلیه درگاههای بانکی ایران

 

index

فروشگاه مرکزی موشاپ

محصولات اورجینال و 100% اصل را از ما بخواهید.

فروشگاه موشاپ دارای مجوز و ثبت در سامانه اینترنت کشور و سامانه ساماندهی کشور عرضه کننده محصولات اورجینال و اصلی دارای تاییدیه و برچسب شبنم و بهترین قیمت

فروشگاه موشاپ دارای مجوز و ثبت در سامانه اینترنت کشور و سامانه ساماندهی کشور عرضه کننده محصولات اورجینال و اصلی دارای تاییدیه و برچسب شبنم و بهترین قیمت

رهگیری مرسولات پستی

با وارد کردن بارکد پستی مرسوله خود را در سامانه رهگیری مرسولات پستی پیگیری نمایید.

و یا جهت پیگیری سفارش خود با شماره 09355751712 تماس حاصل نمایید.

آمار