جدیدترین روش درمان طاسی

[highlight]جدیدترین روش درمان طاسی[/highlight]

 درمان طاسی سر پيشرفته در مردان، ترميم مو به وسيله جراحی يا جراحی جايگزينی مو پيشرفت و تكامل قابل ملاحظه ای داشته و مطمئن ترين روش است. امروزه در جهان روش جراحی پيوند مو،‌ كه در حقيقت كاشت موي طبيعي و دايمي و استفاده از موي خود بيمار است،‌

در مقايسه با روشهاي غير جراحي ترميم مو،‌ از قبيل:

  • ترميم موي مصنوعي،‌
  • استفاده از كلاه گيس،‌
  • چسباندن موهاي غير طبيعي توسط كليپس،‌
  • سنجاقهاي به خصوص،‌
  • سيم يا نخهاي بسيار ظريف به سطح سر

ارجحيت دارد. در جراحي پيوند مو با استفاده از موهاي پشت سر بيمار در ناحيه طاس بيمار فوليكولهاي زنده كاشته مي شود و چون اين موها وابسته به جنس نيستند ريزش نداشته و تا آخر عمر باقي مي مانند و چون داراي ضمانت بيشتري هستند پوشش مناسب به ناحيه طاس مي دهند.

[highlight]تاریخچه جراحی مو[/highlight]

جراحي پيوند مو كه فقط توسط پزشك متخصص اين رشته انجام مي پذيرد يك روش كاملا تعريف شده و داراي ضوابط دقيق مربوط به خود مي باشد كه بيش از چند دهه تجربيات مختلف جراحان را به دنبال دارد. جراحي ترميمي مو نخستين بار در دهه ۱۹۵۰ با استفاده از پانچ هاي ۴ ميليمتري انجام مي شد. در سال ۱۹۷۴ آقاي «هريك» از روش برداشتن فلاپ از پوست سر و ايجاد خط مو استفاده از ميني گرافت توسط اوريتريخ ابداع شد.

جدیدترین روش طاسی مو کدام است؟

بعدها گرافتها كوچكتر شد تا بالاخره شيوه جديد استفاده از پيوند تك مو يا گرافتهاي حاوي ۲ يا ۴ مو به ميدان آمد كه هم اكنون موثرترين و جديدترين روش براي ترميم مو و طاسی استفاده از روش جراحي [highlight]Strip Harversting[/highlight] به صورت برداشتن يك نوار باريك از ناحيه پشت سر و پيوند زدن در نواحي طاس وسيع جلو و بالاي سر مي باشد.

آیا پیوند مو قطعی است؟

جراحي جايگزيني مو كه در پيوند مو استفاده مي شود، در حقيقت يك پيشرفت اساسي در زمينه جراحي زيبايي مي باشد. متاسفانه بسياري از بيماران و حتي افراد تحصيل كرده با اين مورد جراحي برخورد نداشته اند و مي دانند چگونه مو دوباره تجديد مي شود و هنوز مطمئن نيستند كه پيوند مو موقتي است يا دايمي. مهمترين قسمت جراحي جايگزيني با پيوند مو، انتخاب بيمار و مشاوره قبل از جراحي مي باشد.

در حقيقت بيماري كه بايستي تحت عمل جراحي پيوند مو قرار گيرد، بايستي به درستي توسط جراح مو انتخاب شود تا بتوان بهترين نتيجه را گرفت. مهمترين اصل اين است كه سن بيمار با توجه به سير ريزش مو انتخاب شود و خط رويش مو،‌ در جلوي سر بايستي توسط پزشك و يا نظر خود بيمار و با در نظر گرفتن تراكم موي پشت سر و وسعت ناحيه طاس سر و ريزش آينده موي بيمار انتخاب شود و روي پيشاني بيمار در جلوي آينه اين خط براي بيمار رسم شود تا بعدا مورد اعتراض بيمار قرار نگيرد.

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

0 دیدگاه در “جدیدترین روش درمان طاسی”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پرداخت آنلاین

پرداخت الکترونیکی وجه

=

هزینه پست رایگان

پرداخت الکترونیکی وجه و تحویل درب منزل

پرداخت آنلاین

پرداخت آنلاین

پرداخت مطمئن

پرداخت با کلیه درگاههای بانکی ایران

 

index

فروشگاه مرکزی موشاپ

محصولات اورجینال و 100% اصل را از ما بخواهید.

فروشگاه موشاپ دارای مجوز و ثبت در سامانه اینترنت کشور و سامانه ساماندهی کشور عرضه کننده محصولات اورجینال و اصلی دارای تاییدیه و برچسب شبنم و بهترین قیمت

فروشگاه موشاپ دارای مجوز و ثبت در سامانه اینترنت کشور و سامانه ساماندهی کشور عرضه کننده محصولات اورجینال و اصلی دارای تاییدیه و برچسب شبنم و بهترین قیمت

رهگیری مرسولات پستی

با وارد کردن بارکد پستی مرسوله خود را در سامانه رهگیری مرسولات پستی پیگیری نمایید.

و یا جهت پیگیری سفارش خود با شماره 09355751712 تماس حاصل نمایید.

آمار