بهترین روش بزرگ و گرد کردن باسن (موقت و دائم)

وکیوم-پروتز-باسن-برقی
وکیوم-پروتز-باسن-برقی

بهترین روش بزرگ و گرد کردن باسن (موقت و دائم)

راز داشتن باسن گرد و رو به بالا( برزیلی)

چگونه و با چه تمریناتی باسن گرد و رو به بالا( برزیلی) داشته باشیم؟

بزرگ کننده و پروتز باسن

بزرگ کننده و پروتز باسن

این آگهی غیر فعال میباشد

پروتز مخفی باسن

پروتز باسن جهت بزرگ و خوش فرم کردن باسن های کوچک
پروتز مخفی باسن ، راز زیبایی اندام با کمترین هزینه
شورت پروتز دار باسن بهمراه گن
مناسب برای افرادی که میخواهند باسنی بزرگ و خوش فرم داشته باشند
در سایزهای مختلف
اصل درجه یک
مناسب برای افرادی که میخواهند باسنی برجسته داشته باشند
تلفن ثبت سفارش: ۰۹۳۵۵۷۵۱۷۱۲
قیمت: ۷۵٫۰۰۰تومان

این آگهی غیر فعال میباشد

پروتز مخفی باسن درجه یک

دستگاه برقی پروتز باسن

جدیدترین روش طبی بزرگ کردن باسن

بهترین روش درمان باسنهای کوچک

این آگهی غیر فعال میباشد

وکیوم-پروتز-باسن-برقی

وکیوم-پروتز-باسن-برقی

دستگاه پروتز باسن + کرم مخصوص

 1. تلفن ثبت سفارش: ۱۲ ۱۷ ۵۷۵ ۰۹۳۵

قیمت: ۳۵۰٫۰۰۰ تومان

تخفیف به مدت محدود

۲۶۵٫۰۰۰ تومان

KHARID

این آگهی غیر فعال میباشد

 

چگونه باسن رو به بالا و گرد(برزیلی) داشته باشیم؟

این تمرینات ورزشی توسط یک مربی بدنسازی برزیلی به نام لئوناردو کاروالو طراحی شده است.

آیا به دنبال داشتن بدنی متناسب با عضلاتی سفت هستید؟ بنابراین باید بدانید که روشهای مختلفی برای بزرگ کردن باسن و گرد کردن آن از لحاظ شکلی وجود دارد. یکی از روشهای معروف برای افزایش سایز باسن انجام تمرینات ورزشی می باشد. همانطور که می دانید تمرینات ورزشی  و برنامه های ورزشی زیادی در اینترنت و کتابها وجود دارد، اما یکی از برنامه های ورزشی که تاثیر مثبت آن توسط افراد زیادی مورد تایید قرار گرفته است، برنامه ورزشی برزیلی می باشد. این تمرینات ورزشی توسط یک مربی بدنسازی برزیلی به نام لئوناردو کاروالو طراحی شده است.

نکته قوت این برنامه ورزشی این است که روی هر سه عضله باسن، یعنی سرینی بزرگ، سرینی میانی و سرینی کوچک کار می کند و تاثیر می گذارد، به همین دلیل شما قطعا با انجام این تمرینات می توانید عضلات باسنتان را بزرگتر، سفت تر و گردتر سازید. این برنامه ورزشی بسیار ساده بوده و هر روز بیشتر از ۵ دقیقه از وقت شما را نمی گیرد. کلا ۵ تمرین ورزشی مختلف در هر جلسه این برنامه ورزشی وجود دارد که بایستی به هر تمرین ۱ دقیقه زمان اختصاص دهید و توجه داشته باشید که این تمرینات را به ترتیب و پشت سر هم انجام دهید.

۱٫تمرین اول: اسکوات برزیلی

اسکوات برزیلی

مدت: ۱  دقیقه

 • بایستید و پاهایتان را کمی بیشتر از عرض شانه هایتان باز کنید، دستها در کنار بدن، پنجه پاها به سمت بیرون
 • استخوان دنبالچه را فشرده و ثابت نگه داشته و عضلات باسن را منقبض کنید.
 • سپس  زانوها را  خم کرده و بدن خود را  مانند حرکت اسکوات  تا جایی که می توانید  پایین بیاورید، بدون اینکه اجازه دهید زانوها از نوک انگشتان پا بیرون بزنند یا جلوتر روند. یعنی زانو و نوک انگشتان پا باید در یک امتداد قرار گیرند.
 • همزمان با پایین رفتن، دستهایتان را به جلوی بدن کشیده و تا ارتفاع شانه ها بالا بیاورید، کف دستها رو به زمین باشد. به مدت ۲  تا ۵ ثانیه در همین وضعیت بمانید و سپس به آرامی بایستید.
 • این حرکت را حدود ۲۰ بار در یک دقیقه انجام دهید.

۲٫تمرین دوم: قدم به عقب یا Lung  معکوس

قدم به عقب یا revers lung

reverse lung

مدت: ۱ دقیقه

 • بایستید و پاهایتان را به اندازه عرض شانه ها باز کنید. انگشتان پا به سمت جلو باشند.
 • مانند حرکت اسکوات بدن را پایین بیاورید تا جایی که زانوها با زاویه ۹۰ درجه خم شوند.
 • یک قدم با پای چپ  به عقب بردارید و به وضعیت تقریبا نشسته دربیایید، طوری که پای راست از زانو خم شده و روی زمین قرار دارد و پای چپ کشیده شده و پنجه آن روی زمین قرار دارد،  دست راستتان را کنار ران پای راست و کف دست را روی زمین قرار دهید.
 • دست چپ را بلند کرده و به سمت جلو بکشید طوری که کف دست به سمت بیرون باشد.
 • چند ثانیه به همین وضعیت باقی بمانید و سپس به حالت اول برگردید و حرکت را برای پای دیگر تکرار کنید.

۳٫تمرین سوم: قدم به جلو پرشی

قدم به جلو پرشی

مدت زمان: ۱ دقیقه

 • بایستید و پای چپ را جلو بگذارید و زانوی پای چپ را به اندازه ۹۰ درجه خم کنید طوری که زانو در راستای قوزک پا باشد. پای راست  در پشت بدن و بصورت کشیده باید با پنجه روی زمین قرار گیرد و زانوی پای راست رو به زمین باشد.
 • هر دو پا را به زمین فشرده و به سمت بالا بپرید. وقتی که در حال پریدن هستید، یعنی وقتی روی هوا قرار دارید،  پاها را عوض کنید و طوری روی زمین فرود بیایید که پای جلویی پای راستتان باشد و پای چپ عقب قرار گیرد. و ادامه تمرین را مانند قبل برای این پا تکرار کنید.

۴٫تمرین چهارم: اسکوات یک پا با حوله

اسکوات با یک پا

اسکوات یک پا با حوله

مدت زمان: ۱ دقیقه

 • با پاهای نزدیک به هم بایستید، نوک انگشتان باید مستقیم و به سمت جلو باشد، دستها به کمر یا در کنار بدن قرار گیرند، زیر پای راست یک حوله کوچک قرار دهید.
 • وزن خود را روی پای چپ انداخته و در حالیکه  زانوی پای چپ را با زاویه ۴۵ تا ۹۰ درجه خم می کنید پای راست را به سمت کنار و تا جایی که می توانید و راحت هستید، سُر دهید و  باز کنید.
 • به آرامی  و با ۴ شماره  پای راست را به حالت اول برگردانده و همزمان پای چپ را نیز صاف کنید.
 • این حرکت را  برای هر پا به مدت ۳۰ ثانیه تکرار کرده و برای پای دیگر نیز انجام دهید.

۵٫تمرین پنجم: اسکوات با پای عقب

اسکوات با پای عقب

مدت: ۱ دقیقه

 • بایستید و پاهایتان را به اندازه عرض شانه از هم باز کنید، دستها در کنار بدن باشند.
 • وزنتان را روی پاشنه هایتان انداخته و به حالت اسکوات روی زانوها بنشینید، سپس پای راستتان را بالا برده و به عقب بدن بکشید و دستهایتان را به سمت جلو بکشید.
 • به حالت اول برگشته و حرکت را برای پای چپ نیز انجام دهید.
کرم برجسته ساز باسن

کرم برجسته ساز باسن

قیمت کرم میوه ای بزرگ کننده باسن: ۱۲۰٫۰۰۰ تومان

KHARID

بهترین روش بزرگ و گرد کردن باسن ( دائم)

کرم سینه و باسن- اصل

یکی از معیارهای زیبایی و تناسب اندام داشتن سینه وباسن خوش حالت و جذاب است. مسلماً استحکام سینه و باسن و حالت زیبای آن در برازندگی لباسی که می پوشید تاثیری انکار ناپذیر دارد. فراموش نکنیم که زیبایی عنصر جدایی ناپذیر آفرینش ، انسان و به خصوص زن می باشد

زیبایی از دیرباز مورد توجه همه مردم دنیا بوده است و خصوصا خانمها توجه خاصی به آن دارند .باسن و سینه در مراحل مختلفی از دوران زندگی خانمها مانند: بلوغ ، حاملگی،سیکل، چاقی، لاغری و… دچار تغییر حالت از نظر شلی ، افتادگی و کوچکی میشوند.باید توجه داشت که سینه و قسمتی از باسن فاقد عضله هستند و قسمت اعظم آن را بافت آدیپوز تشکیل میدهد ،این بخش از سینه و باسن نمایانگر حجم ،بزرگی و یا کوچکی آنهاست.جراحی و کاشت پروتز دارای معایبی است که از جمله آن میتوان به سرطان سینه و ظاهر نازیبای خط جراحی یا پس زدن پروتز و در افراد لاغر نمایان شدن حاشیه پروتز برروی پوست بدن اشاره کرد.همچنین مصرف قرص های مختلف به علت تداوم مصرف خطر ابتلا به سرطان را افزایش میدهد

عوارض جراحی، پروتز سینه
بعضی از عوارض جانبی و نتایج جراحی سینه (پروتز) زیر نظر سازمان غذا و دارو ایالات متحده امریکا FDA در مطلب ذیل ذکر شده است که ممکن است بیماران پروتز سینه در هر زمان با آن مواجه شوند،شما ممکن است درمان های غیر جراحی و یا اعمال جراحی را برای بهبود و رفع هر کدام از این موارد با توجه به تشخیص پزشک خود احتیاج داشته باشید:
جاگذاری نامناسب، جابه جایی پروتز سینه ، این مورد می تواند در حین عمل و یا بعد از آن اتفاق بیافتد.
نکروز پوست مرده و یا بافت اطراف پستان ، نکروز می تواند به علت عفونت ، استفاده از استروئید ها ، سیگار کشیدن ، شیمی درمانی و…. ایجاد شود.
انقباض کپسولی، یکی از شایع ترین عوارض کاشت پروتز سینه انقباض کپسولی است.انقباض کپسولی سخت شدن پستان در اطراف پروتز است و به مواد پروتز فشار می آورد ، ایجاد درد، سفت شدن بافت، چروک شدن سینه، تغییر در فرم سینه از عوارض و علائم آن می باشد در نهایت باید یا یک جراحی دیگر بافت آسیب دیده را برداشت و یا پروتز را جایگزین کرد.
بی حس شدن نوک سینه و یا بافت سینه به صورت موقت و یا دائمی.
قابل لمس و احساس شدن پروتز، پروتز می تواند از طریق پوست احساس شود.
اسکار و اصلاح و ترمیم زخم، مانند عمل جراحی برای برداشتن بافت اسکار اضافی.
توده های سفت در زیر پوست اطراف پروتز، وجود پروتز می تواند توده های غیر طبیعی در بافت سینه را پنهان کند و در حین ماموگرافی تشخیص این توده ها دشوار می شود به علاوه در مواردی تراوش مواد پروتز در حین ماموگرافی گزارش شده زیرا نیاز به فشردن بافت در طول کار وجود دارد و گاهی هم رسوب و تجمع کلسیم در اطراف این مواد ممکن است با بافت سرطانی اشتباه گرفته شود.

ایمپلنت سینه (پروتز) سینه یا باسن درمان دائمی نیست و ممکن است در هر زمانی شما احتیاج داشه باشید که آن را از سینه و یا باسن خود خارج کنید و هیچ نوع گارانتی در رابطه با مادام العمر بودن آن وجود ندارد.
توجه کنید: بعضی از خانم ها با وجود پروتز در دوران شیر دهی قادر به شیردهی هستند و بعضی دیگر قادر نخواهند بود،بسیاری از خانم ها با توجه به از دست دادن بافت سینه و غدد شیر دهی آن ها در اثر پروتز سینه قادر به شیردهی نیستند

اما راه حل چیست؟
چگونه اندامی زیبا و جذاب داشته باشیم؟
بر خلاف شیوه های موجود برای افزایش حجم و سفت شدن باسن و سینه شیوه نوینی وجود دارد که با بهره گیری از عصاره گیاهان مختلف سلامت و عدم عوارض جانبی را تضمین میکند
.روشی که اکنون بررسی می کنیم یکی از روشهای ساده و مطمئن و اثبات شده است.
این روش برای خانمهایی مناسب است که رشد سینه هایشان به حداکثر خود رسیده باشد. معمولاْ بسیاری از دختران پس از اتمام رشد سینه ها در پایان دوران بلوغ، سینه هایی کوچک نسبت به جثه خود دارند که این می تواند موجب افسردگی و ناراحتی آنها شود چرا که اکثر دختران مایلند سینه های بزرگ، خوش ترکیب، متناسب و رو به جلو داشته باشند و نه کوچک و آویزان.

استفاده از کرم حجم دهنده و سفت کننده سینه و باسن
موثرترین روشی است که تا کنون مورد استفاده قرار گرفته است، بدون عوارض،کاملا گیاهی و مناسب برای پوست های حساس،مناسب برای دوارن بارداری و شیردهی و پس از آن،مناسب برای دختران از سنین بالای ۱۴ سال و مجرد،مناسب برای خانم های میان سال .بدون عوارض ، روش درمانی بسیار ساده ،مورد تائید پزشکان مجرب ، دارای تائیدیه وزارت بهداشت و درمان و تائیدیه های بین المللی که قطعی بودن این روش درمان را تثبیت می کند.کرم حجم دهنده و سفت کننده سینه و باسن میبلین درای تائیدیه های بین المللی می باشد و همچنین تائیدیه وزارت بهداشت ایران را نیز دارا می باشد.
دقت بفرمایید که کرم حجم دهنده و سفت کننده سینه و باسن میبلین دارویی موضعی می باشد اثر دهی آن تنها مخصوص بافت سینه و باسن و بدون هیچ گونه عوارضی است همچنین کرم میبلین به هیچ عنوان روی نواحی دیگر بدن اثر حجم دهندگی ندارند و عملکرد آن متفاوت از محصولات دیگر می باشد.

مکمل کرم ۱۰۰% گیاهی و میوه ای بسیار سودمند و بدون عوارض ، بسیار جدید ، موثر ، قوی و با فرمولاسیون پیشرفته . میبلین تنها محصول مخصوص سینه و باسن در ایران است که همزمان هم خاصیت سفت کنندگی وهم حجم دهندگی را دارا می باشد ، بهترین نوع کرم حجم دهنده، فرم دهنده و سفت کننده سینه و باسن برای خانمها با کیفیتی به مراتب بالاتر از سایر نمونه های مشابه داخلی و خارجی است.
کرم حجم دهنده ،سفت کننده و فرم دهنده سینه حاوی روغن سویا و جینسینگ و موادی همچون آلفاآلفا و فلاوسترون بوده که طبق تحقیقات به عمل آمده ، درصد ابتلا به سرطان سینه را در بانوان به شدت کاهش می دهد.

کرم برجسته ساز باسن

کرم برجسته ساز باسن

قیمت کرم میوه ای بزرگ کننده باسن: ۱۲۰٫۰۰۰ تومان

KHARID

کاربردها و فواید استثنائی کرم حجم دهنده و فرم دهنده سینه و باسن:
کرم حجم دهنده و فرم دهنده سینه و باسن فواید بسیاری دارد که از جمله آن
– جذب سریع توسط پوست صورت و بدن بدون برجای گذاشتن لایه سنگین وقابل رویت
– حفظ لطافت پوست تا ساعتها پس از مصرف ، بواسطه قابلیت نفوذ بال
– حذف رادیکالهای آزاد و در نتیجه مقابله با پیری زودرس دارا بودن ویتامینهای گروه( C , E)
– سفت کننده و حالت دهنده سینه ، بزرگ کننده سینه ها ، ضد افتادگی و ترکهای سینه ، تسریع رشد سلول های سینه
– افزایش خط سینه
– درمان افتادگی و آویزان شدن سینه ها بر اثر شیر دهی و افزایش سن
– مقاوم در برابر شستشو با آب
دارای تاییدیه از سازمان بهداشت جهانی FDA , CE و GmbH و مجوز بهداشت ایران به شماره : /۱/۴/۳۳/۲۱۱/د

 

پروتز مخفی باسن درجه یک

روغن زالو بزرگ کننده عضلات سینه و باسن

بهترین روغن بزرگ نمودن ماهیچه ها

روغن-زالو-بهترین-روغن-ماساژ

روغن-زالو-بهترین-روغن-ماساژ

KHARIDروغن زالو ۱۲۰m میل

تلفن ثبت سفارش: ۱۲ ۱۷ ۵۷۵ ۰۹۳۵

روغن زالو تایلندی مخصوص ماساژ و پوست

تنها نمایندگی رسمی روغن زالو تایلندی

فروشگاه موشاپ تنها وارد کننده رسمی روغن زالوی اصل تایلندی

leech oil روغن زالو

بهترین روغن ماساژ عضلات بدنسازان جهت حجم دهی

خرید اینترنتی روغن زالو ،بهترین عضله ساز در دنیا

روغن زالو چیست؟

روغن زالو بزرگ کننده اعضای کوچک مانده

اخیرا شرکت های سود جوی زیادی از برند روغن زالوی leech oil  سوء استفاده نموده اند فروشگاه موشاپ تنها وارد کننده رسمی روغن زالوی اصل تایلندی در ایران میباشد.

روغن زالو مخصوص ماساژ و پوست

روغن زالو مخصوص ماساژ و پوست

براي درك بهتر فرايند درمان نيازمند شناخت پايه اي ساختار پوست هستيم. پوست داراي سه لايه اصلي مي باشد:
– لايه بيرونی پوست (Epidermis ) – لايه ي مياني ( Dermis ) – لايه زيرين پوست ( Subcutis )
لايه ي بيروني در واقع پوست مرده ست. اين لايه روزانه با سلولهاي جديد نوسازي مي شود.در واقع سلولهاي جديد در زير لايه اپيدرميس توليد مي شوند. در طي رشد، آنها سلولهاي بالايي را به سمت سطح تحت فشار قرار مي دهند تا جايي كه صاف و مسطح شده و بيشتر آبشان را از دست مي دهند. لايه ي درميس يك لايه ي نرم انعطاف پذير است كه رابط بافت پوستي است و ۹۰% ضخامت پوست را تشكيل داده است. اين بخش شامل مواد اساسي ( بنيادين) است كه شامل اسيد mucopolysaccharides و ساير پروتئين هاست. اين شبكه متراكم، بافتهاي ايجاد شده از كلاژن و الاستين مي باشد.

فروش روغن زالو

فروش روغن زالو

KHARIDروغن زالو ۱۲۰m میل

تلفن ثبت سفارش: ۱۲ ۱۷ ۵۷۵ ۰۹۳۵

اخیرا شرکت های سود جوی زیادی از برند روغن زالوی leech oil  سوء استفاده نموده اند فروشگاه موشاپ تنها وارد کننده رسمی روغن زالوی اصل تایلندی در ایران میباشد.

و بافتهای كلاژنی، نيرو و استحكام به پوست مي دهند و بافتهاي الاستيني، الاستيسيته ي پوست را تامين مي كنند. با گذر زمان كلاژن تخريب شده و باعث مي شود كه پوست نازك و ضعيف شود و الاستين كاهش پيدا كرده و باعث مي شود پوست چروكيده شود.لايه ي مياني بافت پوستي (Dermis) شامل سلولهاي ويژه مثل: اسيد Hyaluronic است كه آب را در پوست نگه ميدارد.اين سلولها رطوبت دهنده هاي اصلي پوست هستند.اسيد mucopolysaccharides نقش مهمي را در بازسازي بافت پوست ايفا مي كند، بدين طريق كه تاثير برانگيختگي بر سلولهاي لايه ي مياني دارد.لايه ي آخر تحتاني پوست ( Subcutis ) اساسا از چربي ساخته شده و وظيفه اش ايجاد عايق براي بدن است و هيچ نقشي دربازسازي بافت پوست ندارد.

روغن زالو -مخصوص دیابت

روغن زالو -مخصوص دیابت

خرید اینترنتی روغن زالو اورجینال

روغن زالو ۱۲۰m میل

KHARIDتلفن ثبت سفارش: ۱۲ ۱۷ ۵۷۵ ۰۹۳۵

برچسب ها

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

96 دیدگاه در “بهترین روش بزرگ و گرد کردن باسن (موقت و دائم)”

 1. م . یامچی می‌گه:

  سلام اندام من زیباست و تناسب داره فقط باسنم کوچیکه یعنی اصلا باسن ندارم باسنم تخته. یه سری روشهای قدیمی هم استفاده کردم .ولی اصلا تاثیر نداشت خیلی هم ورزش باسن انجام میدم .شما چه چیزی پیشنهاد میکنید؟

  • a می‌گه:

   بادرود – برای بزرگ شدن باسن روغن زالو و کرم بزرگ کننده باسن همراه با روشهای تمرینی خاص موثر میباشد.

  • Youshans می‌گه:

   سلام
   ببخشید میشه بگین روغن زالو رو چه جوری باید تهیه کنم؟؟؟؟
   قیمتش چقدره؟؟

  • پزشک مخصوص می‌گه:

   بهترین روش برای بزرگ کردن باسن سکس با فرد آا.لت بزرگ از عقب میباشد البته بشرطی که در حالت کردن فاعل باید در اوج شهوت باشه و مفعول هم در نهایت خواستن باشه و این عمل روزی سه بار و هربار حداقل نیم ساعت ودر بین عملیات با منقبض کردن باسن اصطلاحا قفل کند كه شریک جنسی قادر به خروج آل.لتش نباشد در خاتمه بهترین فرد یک فرد غریبه که فقط وحشیانه بکند و برود

 2. قهرمانی می‌گه:

  سلام خسته نباشید من میخوام باسنم رو بزرگ کنم بنظرتون از کرم بزرگ کننده استفاده کنم یا از شورت پروتز دار؟

 3. رامش می‌گه:

  سلام کرم حجم دهنده و بزرگ کننده باسن دائمی هستش یا موقت .چون یه کرم حجم دهنده باسن گرفتم خیلی خوب بود ولی بعد از یکسال تاثیرش از بین رفت .نمیخوام موقتی باشه.

 4. ثریا می‌گه:

  این پروتز باسن های خارجی عالی هستن.کیفیتشون حرف نداره.باسن رو خیلی زیبا نشون میده.

 5. فتانه می‌گه:

  سلام خسته نباشین
  ببخشید این کرم بزرگ کننده باسن حتما جواب میده ؟دوستم میگه کرم و روغن بزرگ کننده باسن رو باهم استفاده کنم بهتره.نظر شما چیه؟

 6. سهیلا می‌گه:

  سلام
  من روشهای زیادی برای بزرگ کردن باسن استفاده کردم تمام ورزشهای بزرگ کننده باسن رو امتحان کردم اصلا سایز باسنم تغییر نکرد .فقط یکماه روغن زالوی تایلندی اصل استفاده کردم کاملا باسنم پر شد و الان فرم باسن م شبیه مانکن ها شده.
  به همه دوستای گلم پیشنهاد میکنم حتما برای حجم دادن به سینه و باسن روغن زالو رو امتحان کنند.

 7. ریحانه می‌گه:

  سلام دوستان
  من برای بزرگ شدن سینه و باسن روغن زالو تایلندی استفاده کردم و نتیجه ای رو که میخواستم گرفتم.بنظر من روغن زالو موثرترین روش درمان کوچکی اعضای بدن هستش.

 8. نریمان می‌گه:

  سلام خسته نباشید
  من فکر میکنم بهترین روش بزرگ کردن باسن و سینه استفاده از روغن زالو طبیعیه.چون هورمون نداره و کاملا طبیعیه.

 9. سلوا می‌گه:

  سلام روز بخیر
  من برای بزرگ شدن سینه و باسنم روغن زالوی تایلندی خریدم دقیقا ۲سایز سینه هام و ۲سایز باسنم بزرگ شده .دوستان هیچ محصولی بهتر و طبیعی تر از روغن زالو نیست.

 10. سلوا می‌گه:

  سلام
  من اصلا باسن نداشتم تخت و صاف بودم یکماه و نیم روغن زالوی اصل زدم و بعدش ورزشهای باسن رو انجام دادم .باورتون نمیشه که الان یه باسن خیلی زیبا و خوش فرم دارم.عالیییه
  حتما روغن زالو رو امتحان کنید.

 11. النا می‌گه:

  سلام خسته نباشین
  ببخشید در مورد روغن زالو شنیدم که سینه و باسن رو بزرگ میکنه حقیقت داره؟؟؟

 12. تهمینه می‌گه:

  سلام
  میخوام کرم بزرگ کننده باسن سفارش بدم برای روستای آب باریک میفرستید؟

 13. سلنا می‌گه:

  سلام تو روخدا سریع جوابمو بدین .من کرم میبلین استفاده کردم سه بسته باسنم عالی شد اما بعد از دوسه ماه خودبه خودتاثیرش ازبین رفت البته ورزش پیلاتس روحدودا چن جلسه بود که شروع کرده بودم که این اتفاق افتاد به نظرتون ورزش سخت باعث این اتفاق شده؟یا کرمی که خریدم تقلبی بوده.لطفا تفاوت کرم میبلین اصل وتقلبی رو بفرماییدحتما.کرمی که من استفاده کردم بارزترین نشانش این بود که بوی خاص وزیادی داشت.

  • d.m می‌گه:

   با درود – احتمالا حرکات ورزشی که انجام داده اید چربی سوز بوده -جهت راهنمایی بیشتر با مشاورین تماس بگیرید.

   • سلنا می‌گه:

    حرکات کلا روی پایین تنه وباسن بوده اسکات و….درحالی که ادعامیشه اسکات باسن رو بزرگ میکنه پس چراباعث کوچک شدنش شده؟شماره تماس مشاورین روبفرمایید.باتشکر.

    • d.m می‌گه:

     با درود – حرکت اسکات باعث فرم دهی و بزرگ شدن باسن میشه و بستگی داره به اینکه چند ست اسکات بزنید و نحوه صحیح حرکت هم بسیار تاثیر دارد.

 14. سلنا می‌گه:

  سلواخانوم توروخدا بهم بگید روغن زالواصل روازکجاخریداری کردین وچطوراستفاده کردین که نتیجه داده طی چندمدت؟

 15. omid می‌گه:

  سلام
  من روغن زالو تایلندی رو از این فروشگاه(موشاپ) خریدم واقعا کیفیت روغن زالو شون حرف نداره.

 16. عسل می‌گه:

  سلام ببخشیدمیخواستم بپرسم درکنار
  استفاده از این روغن ورزش اروبیک اشکالی نداره؟واینکه اثرش فقط واسه پشت باسن هست یا اطرافشم پرمیکنه؟!لطفا جواب بدیدمرسی

  • d.m می‌گه:

   با درود – در کنار استفاده از روغن زالو ورزشهای بزرگ کننده باسن را انجام دهید تا تاثیر و بازدهی روغن زالو بیشتر شود . و بستگی دارد که روغن را برای کدام قسمت استفاده نمایید همان قسمت حجیم میگردد.

 17. مهشاد می‌گه:

  سلام
  سینه های من بعد از شیر دهی کوچک و چروک شده بود خیلی ناراحت بودم ۲ماه هر روز روغن زالو تایلندی استفاده کردم الان سایزم ۸۵ شده .خدا رو شکر خیلی راضی هستم امیدوارم هر کس این مشکل رو داره بتونه با روغن زالو نتیجه بگیره.

 18. رز.متین می‌گه:

  سلام خسته نباشید وقتتون بخیر
  بنظر من روغن زالو بهترین بزرگ کننده سینه و باسنه و اندامها رو بطور طبیعی گرد و حجیم میکنه.
  مخصوصا روغن زالو تایلندی که کیفیت و غلظتش عالیه.

 19. محرمی می‌گه:

  سلام خسته نباشید
  من تمام روشهای بزرگ شدن باسن رو انجام دادم اما هیچکدام مثل روغن زالو تایلندی موثر نبوده دقیقا ۲سایز باسن رو بزرگ میکنه.

 20. رسولی می‌گه:

  سلام خسته نباشید
  رسولی هستم از ملایر
  لطفا یه روغن زالو تایلندی برام بفرستید برای خواهرم میخوام خودم استفاده کردم عالی بود سینه هام توی سوتین جا نمیشه فوق العاده زیبا شده.تشکر فراوان

 21. کریمی می‌گه:

  سلام
  کریمی هستم روغن زالو برای بزرگ شدن باسن خریدم روزی چند بار استفاده کنم؟میخوام خیلی بزرگ بشه.

 22. مسکوت می‌گه:

  سلام خسته نباشید
  من خانم هستم و ورزش بدنسازی انجام میدم خیلی عضلاتم ضعیف بود به همین خاطر روغن زالو استفاده کردم الان حجم بازو و سینه و ران پام خیلی بیشتر شده و این رو مدیون روغن زالو هستم .
  خواستم ازتون تشکر کنم هم بخاطر محصول و هم مشاوره

 23. نیره می‌گه:

  سلام خسته نباشید
  شنیدم روغن زالو تایلندی باسن رو خیلی بزرگ میکنه منم باسنم کوچیکه میخوان استفاده کنم فقط برگشت نداره؟دائمیه؟

 24. بابک می‌گه:

  سلام
  همسر من باسنش خیلی کوچیکه و همیشه احساس کم بود میکنه هر چند برای من زیاد مهم نیست . میخوام مشکلش حل بشه آیا واقعا روغن زالو موثره ???

 25. سمیرا می‌گه:

  سلام
  روغن زالو واقعا یکی از بهترین روغن های حجم دهنده ست مخصوصا برای بزرگ شدن سینه ها.
  معجزه میکنه.

 26. ویشیکا می‌گه:

  سلام
  من برای بزرگ شدن باسنم فقط ۲ هفته از روغن زالو استفاده کردم خیلی باسنم تغییر کرده.روغن زالو عالیه.هر کس این مشکل رو داره حتما استفاده کنه نتیجه میگیره.

 27. ماهسون می‌گه:

  سلام خسته نباشید
  ببخشید روغن زالو برای حجم دادن به آقایان مناسبه?میشه روغن زالوی تایلندی رو برای تمام قسمتهای بدن استفاده کرد?

 28. آرمینا می‌گه:

  سلام و عرض ادب
  ببخشید یه سوال .آیا تزریق ژل در باسن مناسب است؟ بهترین روش برگ کردن باسن چیه؟

 29. سحر می‌گه:

  آیا واقعا روغن زالو بهترین روغن بزرگ کننده سینه و باسن هستش ؟
  اگر پول ریختیم به حساب جنس نفرستادید چی؟

 30. راشد زاده می‌گه:

  سلام
  کرم بزرگ کننده باسن که برام فرستادید بهترین کرمی هستش که تا حالا استفاده کردم.
  تشکر مرسی

 31. محتشمی می‌گه:

  با سلام و خسته نباشید
  مدتهاست از نداشتن باسن رنج بسیار میبرم و بسیاری از شلوارها روی باسنم نمی ایستن خواستم بپرسم برا آقایون هم خوبه ؟ بزرگ میشه ؟ بر نمیگرده به حالت اول ؟ خواهش میکنم جواب بدید .

  • d.m می‌گه:

   با درود – بله این کرم هم برای آقایان و هم برای خانم ها قابل استفاده ست و تاثیرگذاری کرم هم بصورت درمانی بوده و به وضعیت قبل برنمی گردد .

 32. سهراب می‌گه:

  دقیقا بگین باید چطور مصرف بشه؟

 33. بیتا می‌گه:

  سلام من دکتر محمدی هستم هرکی میخاد باسن ش بزرگ بشه از این کرم استفاده کنه من استفاده کردم نتیجه داد.

 34. موژان می‌گه:

  سلام توروخدا جواب بدید آیا برای مچ پاهم میشه استفاده کرد؟؟؟؟؟

  • d.m می‌گه:

   بادرود – بله از این محصول برای پر شدن مچ پا میتوانید استفاده نمایید. این محصول پروتئینه بود و خون رسانی به بافت را زیاد تر میکند و باعث ساخت عضله میگردد.

 35. موژان می‌گه:

  قیمتش چنده؟؟برای بزرگ کردن باسن و مچ پام همون یدونه کافیه سفارش بدم؟؟؟؟لطفا جواب بدید

  • d.m می‌گه:

   با درود – در صورتی که میخواهید کرم بزرگ کننده باسن را برای مچ پا هم استفاده نمایید از کرم بزرگ کننده باسن سیر استفاده نمایید که حجم بیشتری را دارا میباشد.

 36. موژان می‌گه:

  لطفالطفا بگید قیمتش چنده نمیتونم توسایت پیداش کنم خداخیرتون بده؟؟؟

 37. ح. م می‌گه:

  سلام دوستای خوبم
  من سینه و باسنم خیلی کوچیک بود از این فروشگاه کرم بزرگ کننده خریدم و نتیجش عالی بود هم باسنم وهم سینه هام بزرگ شدن بهتون پیشنهاد میکنم شما هم استفاده کنید

  • زهره می‌گه:

   من سینه و باسنم کوچیک بود از این فروشگاه کرم بزرگ کننده hip upخریدم و نتیجش عالی بود هم باسنم وهم سینه هام بزرگ شدن بهتون پیشنهاد میکنم شما هم استفاده کنین مطمئنا راضی میشد

 38. Banafshe می‌گه:

  سلام جسارتا من نميتونم كرم ميبلين رو سفارش بدم ميشه راهنمايي كنيد

 39. صنور می‌گه:

  سلام ببخشيد براي باسن كرم زودتر چواب میده يا روغن؟!؟؟؟

 40. رسپینا می‌گه:

  تاثیرش عالیه – کیفیتش فوق العاده ست ………………..

 41. neda می‌گه:

  باستن مصنوعی ژلیی

 42. شیوا می‌گه:

  سلام ایا این روغن چروک های صورت رو هم پر میکنه و از بین می برشون ؟؟؟

 43. خخخ می‌گه:

  یعنی قشنگ معلومه کامنتا ساختگیه
  تو رو خدا دست بردارین این ملتو همه جوره تیغ نزنین
  میدونم پیاممو تایید نمیکنی ولی خدارو درنظر داشته باش
  یاعلی

 44. ژاله می‌گه:

  دستگاه باسن چطوریه ؟ باسن تشکیل میده ؟

 45. Youshans می‌گه:

  قیمت روغن زالوی تایلندی رو بگین لطفا🙏🙏🙏 من نمیتونم تماس بگیرم

 46. سودا می‌گه:

  مرسی
  دستگاه رینتاب دستم رسید .عالیییه .ازتون ممنونم.

 47. چلواری می‌گه:

  سلام
  خسته نباشید مربی باشگاه مون میگه واسه بزرگ شدن باستن دستگاه پروتز باستن و روغن زالو باهم خوبه .میخوام بگیرم ولی گرونه میشه اقساطی خرید کنم؟؟؟؟

 48. فاطمه می‌گه:

  سلام خسته نباشید
  میخوام دستگاه پروتز باسن بگیرم موندم دستگاه وکیوم نوگل بری بهتره یا رینتاب??
  چه فرقی دارن???

  • d.m می‌گه:

   بادرود – دستگاه نوگل بری دستی میباشد و کارکردن با آن بسیار دشوار ، در صورتی که دستگاه رینتاب برقی میباشد و کار کردن با آن بسیار راحت میباشد.

 49. عادله می‌گه:

  سلام
  این دستگاه برای چاقی باسن عالیه و صد در صد جواب میده.اگر استفاده کردید و جواب گرفتید من رو دعا کنید.

 50. صديقه می‌گه:

  سلام . من سوئد استكهلم زندگي ميكنم . ميشه بگيد چجوري ميتونم اين روغن زالو أصل رو پيدا كنم ؟ خواهش ميكنم جواب بديد خيلي لازم دارم .

 51. محسنی می‌گه:

  سلام
  من خیلی باسن و رانم لاغره و واقعا تمایل دارم که از دستگاه رینتاب استفاده کنم فقط بخاطر برقی بودنش میترسم.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پرداخت آنلاین

پرداخت الکترونیکی وجه

=

هزینه پست رایگان

پرداخت الکترونیکی وجه و تحویل درب منزل

پرداخت آنلاین

پرداخت آنلاین

پرداخت مطمئن

پرداخت با کلیه درگاههای بانکی ایران

 

index

فروشگاه مرکزی موشاپ

محصولات اورجینال و 100% اصل را از ما بخواهید.

فروشگاه موشاپ دارای مجوز و ثبت در سامانه اینترنت کشور و سامانه ساماندهی کشور عرضه کننده محصولات اورجینال و اصلی دارای تاییدیه و برچسب شبنم و بهترین قیمت

فروشگاه موشاپ دارای مجوز و ثبت در سامانه اینترنت کشور و سامانه ساماندهی کشور عرضه کننده محصولات اورجینال و اصلی دارای تاییدیه و برچسب شبنم و بهترین قیمت

رهگیری مرسولات پستی

با وارد کردن بارکد پستی مرسوله خود را در سامانه رهگیری مرسولات پستی پیگیری نمایید.

و یا جهت پیگیری سفارش خود با شماره 09355751712 تماس حاصل نمایید.

آمار