بزرگ کردن لبها دیگر افسانه نیست/دستگاه پروتز لب

دستگاه پروتز لب جدید-خرید
دستگاه پروتز لب جدید-خرید
دستگاه پروتز لب جدید-خرید

بزرگ کردن لبها دیگر افسانه نیست/دستگاه پروتز لب

چرا تزریق ژل در لبها ممنوع؟؟؟

تزریق ژل جهت برجسته سازی لب(بایدها و نبایدها)

آشنایی با خطرات تزریق ژل در لب – عوارض پروتز دائم لب.

احتمالا شما هم تاکنون مشاهده کرده اید که برخی لب‌هایشان به صورت غیرطبیعی حجیم است. متخصصان پوست و مو می‌گویند کافی است تا چند عدد آمپول ژل حجم‌دهنده لب در بافت لب‌هایتان تزریق کنید تا لبهای شما به چنین فرمی در بیاید اما متخصصان تاکید می‌کنند که روش‌های برجسته‌سازی لب چندان هم خالی از ‌خطر نیستند و اگر ژل‌های غیراستاندارد را به لب‌هایتان تزریق کنند و یا این کار به وسیله افراد غیر متخصص انجام گردد باید منتظر ناقرینگی و بدشکل شدن لب‌هایتان باشید.
عوارض تزریق ژل در لب

عوارض تزریق ژل در لب

این آگهی غیر فعال میباشد

دستگاه پروتز لب جدید-خرید

دستگاه پروتز لب جدید-خرید

قیمت:۱۷۵٫۰۰۰ تومان

KHARID
این روزها خیلی از خانم‌های جوان ایرانی از ژل لب برای زیبایی لب‌هایشان استفاده می نمایند و این در حالی است که از بهداشتی بودن یا استاندارد بودن آن محصول هیچ اطلاعی ندارند.
آیا برای برجسته‌سازی لب‌ها، متخصصان پوست می‌توانند کمکی به درخواست کنندگان کنند؟
ـ امروزه روش های متعددی برای افزایش حجم بافتی و از بین بردن یا کاهش چین‌های سطحی و عمقی صورت وجود دارد. برای این کار از مواد متعددی که فیلر یا پرکننده نامیده می‌شوند، استفاده می کنند.این تزریق‌ها روی کدام بخش‌های صورت انجام می‌شود؟
ـ پر کردن گودی‌های صورت، حجم دادن به گونه‌ها، پر کردن شیار نازولابیال (شیار بین بینی و گونه) و نیز خطوط اطراف لب‌ها مانند خطوط خنده از جمله نقاطی هستند که به طور شایع از این مواد استفاده می گردد. البته به تازگی حجیم‌کردن لب‌ها و برجسته کردن خطوط دور لب نیز رایج شده است.برای حجیم کردن لب‌ها  از چه موادی استفاده می‌کنند؟
ـ امروزه ژل‌ها و پرکننده‌های متعددی برای حجیم کردن لب‌ها در دسترس می باشد اما انتخاب هریک از این مواد باید با توجه به نیاز خاص بیمار، حجم ناحیه و پایداری ماده مورد نظر صورت پذیرد.ژل‌های استاندارد برای برجسته‌سازی لب دارای چه خصوصیاتی هستند؟
ـ بهترین ژل‌ها برای حجیم کردن این ناحیه، ژل‌هایی هستند که حداکثر سازگاری بیولوژیک را با بدن فرد داشته باشد،و واکنش‌های ایمنی بدن را تحریک ننماید ونیز سرطان‌زا نباشند. به دلیل اینکه لب‌ها دارای خون‌رسانی بالایی هستند و کاملا متحرک هستند، پایداری ژل مورد نظر و حجم تزریق شده باید بسیار دقیق انتخاب و انجام شود.

تزریق ژل

تزریق ژل

پروتز لب بهترین

پروتز لب بهترین

قیمت:۱۷۵٫۰۰۰ تومان

این آگهی غیر فعال میباشد

KHARID

بهتر است از ژل‌های دایمی استفاده شود یا ژل‌هایی که پایداری کمتری دارند؟
ـ استفاده از ژل‌های دائمی و طولانی‌مدت به خصوص در اولین تزریق در مورد لب‌ توصیه نمی گردد زیرا ممکن است با عوارضی از قبیل عوارض آلرژیک و یا ایجاد گرانولوم همراه شود.

ژل‌های که این روزها استفاده می‌شود، از چه جنسی هستند؟
ـ ژل‌های جدید از جنس هیالورونیک اسید هستند که برای لب کاملا مناسب می باشند.

غیر قرینگی تزریق ژل

غیر قرینگی تزریق ژل

دستگاه حجیم کننده لب -ریلایو

دستگاه حجیم کننده لب -ریلایو

این تزریق‌ها در دور لب صورت می گیرد یا در بافت خود لب؟
ـ تزریق در لب را می‌توان بر اساس نیاز بیمار فقط در خطوط دور لب انجام داد و یا اینکه حجم خود لب‌ها را نیز افزایش داد. در هر یک از موارد فوق باید میزان مصرف ژل و هزینه بیمار را مدنظر قرار داد. قبل از تزریق، معاینه بیمار و مشاوره بالینی بسیار مهم است. پزشک باید از سابقه بیماری‌های قبلی و مصرف دارو بیمار مطلع شود.

آیا این تزریق‌ها عوارضی هم دارند؟
ـ مانند هرنوع تزریق دیگری در ناحیه صورت باید احتمال عوارض آلرژیک، درد به هنگام تزریق و پس از آن، تورم و احتمال کبودی لب‌ها و حتی احتمال نتایج نا مطلوب مانند عدم قرینگی (تزریق با حجم نامتناسب) در نظر گرفته شود و با بیمار در میان گذاشته شود. تجربه پزشک و تکنیک تزریق درست همراه با مشاوره بالینی قبل از تزریق سبب می‌شود که نتایج بالینی به خواست‌های بیمار نزدیک شود، هرچند که تامین ذهنیت بیماران به‌طور کامل اکثرا امکان‌پذیر نمی باشد.

اگر ژل‌ها جذب شوند،باعث بد فرم شدن لب‌ نمی‌شود؟
ـ خیر، پس از جذب ژل‌ها ، لب به شکل اولیه خو بر می گردد و هیچ تغییر فرم خاصی صورت نمی گیرد.

آیا ممکن است ژل‌ها حرکت کنند و به نواحی اطراف لب پخش شوند؟
ـ بله، اگر ژل‌هایی که برای برجسته‌سازی لب استفاده می‌شود ازنوع غیراستاندارد استفاده شوند امکان این عارضه وجود دارد، بنابراین اگر خانمی قصد این تزریقات را دارد باید حتما از ژل‌های استاندارد و با مارک معتبر استفاده نماید.

چه افرادی کاندیدای مناسبی برای تزریق ژل می باشند؟
همه افراد کاندیدای مناسبی برای‌این روش درمانی هستند، زیرا احتمال آلرژی و عوارض جانبی وجود ندارد. اما ‌اینکه کسی کاندیدای مناسبی برای ‌این روش و یا هر روش زیباسازی دیگری است یا خیر با معاینه پزشک، گرفتن تاریخچه پزشکی بیمار و همچنین بررسی بسیار دقیق ساختار چهره و طراحی برای ‌ایجاد تغییرات مناسب، تعیین می گردد.

قیمت:۱۷۵٫۰۰۰ تومان

KHARID
دستگاه پروتز لب جدید-خرید

دستگاه پروتز لب جدید-خرید

تزریق ژل و عوارض

تزریق ژل و عوارض

باید خاطر نشان کرد که ‌ایجاد هر تغییری در چهره، هر چند که با انتخاب یک روش معتبرباشد، لزوماً به معنای به‌دست آوردن یک چهره مطلوب و زیبا نیست. انتخاب روش‌‌های زیباسازی کاری کاملاً تخصصی می باشد و حتماً باید با توجه به فواید و مضرات روش درمانی، خواسته بیمار، آناتومی بیمار و شرایط فیزیکی و روحی روانی بیمار انجام شود تا بتوان آن را موفقیت‌آمیز بدانیم.اصول مهم در تزریق ژل لب
دو اصل مهم را در تزریق ژل‌ها باید بدانیم؛ اول اینکه برای تزریق این نوع ژل‌ها فقط متخصصان پوست و مو و جراحان پلاستیک صلاحیت دارند و تزریق این ژل ها توسط پزشکان عمومی، دندانپزشکان، و حتی متخصصان بی‌هوشی‌ به صلاح بیماران نیست؛ زیرا که در بسیاری از موارد اگر عارضه کم خطرو کوچکی هم در اثر تزریق ژل رخ دهد، متخصصان پوست و مو بهتر می‌توانند آن را برطرف نمایند. در برخی مواقع به دنبال تزریق ژل شخص دچار تبخال می‌شود که پزشک متخصص به راحتی می‌تواند آن را درمان نماید و در غیر این صورت همین اتفاق می‌تواند موجب بر جای گذاشتن اسکار (جوشگاه) روی صورت نماید.نکته دوم، بیمارباید از نوع ماده تزریق شده آگاهی داشته باشد. پزشکمتخصص باید برای بیمار توضیح دهد که از چند نوع ژل استفاده خواهد کرد، زمان ماندگاری آن چقدر است و چه عوارض احتمالی خواهد داشت. عوارض موقتی مانند قرمزی و کبود شدن کاملا طبیعی است و جای نگرانی نیست. از تزریق ژل‌های متفرقه و بودن نام و نشان جدا بپرهیزید. نام ژل مصرف شده را نیز یادداشت کنید تا اگر به هر دلیلی به پزشک متخصص دیگری مراجعه نمودید، بدانید که چه ژلی برای شما تزریق شده و آیا از آن راضی بوده‌اید یا خیر. بنابراین دو اصل مهم در تزریق ژل لب عبارت‌اند از:-تزریق توسط متخصص پوست یا جراح پلاستیک– مصرف ژل‌های استاندارد و دارای تاییدیه‌های مختلف جهانی و وزارت بهداشت ایران.نوع دیگری از ژل‌ها که مصرف آنها شایع‌تر است، ژل‌های موقت می باشند. که از مهم‌ترین این نوع ژل‌های می‌توان به هیالورونیک اسید و هیدروکسی آپاتیت اشاره نمود. نوع اول حدود ۶ ماه تا یک سال دوام دارد و نوع دومی حدود یک تا دو سال. یک مزیت مهم این ژل‌ها این است که اگر به هر دلیلی فرد از تزریق ژل پشیمان گردد، بالاخره اثر این مواداز بین خواهد رفت اما در مورد ژل‌های دایمی پشیمانی سودی ندارد.

ما به شما دستگاه پروتز لب را پیشنهاد میکنیم بدون هیچگونه عارضه یا مشکل.

دستگاه حجیم کننده لب -ریلایو

دستگاه حجیم کننده لب -ریلایو

تلفن ثبت سفارش:۰۹۳۵۵۷۵۱۷۱۲

دستگاه پروتز لب جدید-خرید

دستگاه پروتز لب جدید-خرید

برچسب ها

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

27 دیدگاه در “بزرگ کردن لبها دیگر افسانه نیست/دستگاه پروتز لب”

 1. فرناز می‌گه:

  سلام
  لبهای من خیلی باریک بود میخواستم بزرگ بشه ۷بار ژل زدم ولی جذب شد الان از دستگاه پروتز لب استفاده میکنم خیلی طبیعی لب رو بزرگ میکنه واقعا خوبه.

 2. ریما.صمدی می‌گه:

  سلام خسته نباشین
  من دستگاه فولیپس لب خریدم اصلا لبهام بزرگ نشد اینبار به توصیه دوستم دستگاه پروتز لب ریلایو خریدم.واقعا فوق العاده ست و از خریدم راضی هستم.

 3. ماندانا می‌گه:

  سلام
  من میخوام دستگاه پروتز لب ریلایو بخرم فقط از نظر گارانتی خیالم راحت باشه؟

 4. نوری می‌گه:

  سلام خسته نباشید
  من تا حالا ۷بار توی لبم ژل زدم ولی جذب شده واقعا سرم کلاه رفته بود الان که دستگاه پروتز لب استفاده میکنم میبینم که چقدر به صرفه و خوبه.
  تشکر محصولات خوبی دارید.

 5. سودابه می‌گه:

  سلام
  دستگاه پروتز لب عوارض داره؟خطرناکه؟

  • d.m می‌گه:

   با درود – استفاده از دستگاه پروتز لب و گونه رینتاب در صورتی که طبق سی دی و یا روش استفاده مشاورین ما باشد هیچ خطر و یا عارضه ای برای شما نخواهد داشت.

 6. آسیه می‌گه:

  سلام خسته نباشین
  دستگاه پروتز لب ریلایو میخوام .دارید؟چطور سفارش بدم؟

 7. مفتون می‌گه:

  سلام
  دستگاه پروتز لب چه مارک هایی موجود دارید?

 8. سهیلی می‌گه:

  سلام خسته نباشید
  ببخشید دستگاه پروتز لب رینتاب میتونه لبها رو خیلی بزرگ کنه?در حد ۳الی۴برابر???میخوام لبام خیلی بزرگ بشه.لطفا جواب بدید.مرسی

 9. ویدا می‌گه:

  سلام وقت بخیر
  ببخشید دستگاه پروتز لب رینتاب چند ماه گارانتی داره???

 10. انسیه می‌گه:

  سلام خسته نباشید
  من تازه بینی م رو عمل کردم آیا میتونم از دستگاه پروتز لب رینتاب استفاده کنم?درد نداره?

 11. Sevda می‌گه:

  سلام خسته نباشید
  همینطور که میگن واقعا دستگاه پروتز لب رینتاب فوق العاده ست لبها رو بسیار زیبا میکنه.

 12. آتوسا می‌گه:

  از کجا معلوم حرفهاتون راست باشه . معلوم نیست کی هستین .ر*** ** ****** *****************

 13. Sevil می‌گه:

  سلام خسته نباشید
  من مشکل کم خونی دارم میتونم از دستگاه پروتز لب رینتاب استفاده کنم???ضرر نداره برام???

  • d.m می‌گه:

   با درود – بله میتوانید از دستگاه پروتز لب استفاده نمایید .و هیچ ضرری برای شما ندارد ولی حتما داروهایتان را جهت کم خونی استفاده نمایید.

 14. Bat می‌گه:

  سلام
  چند وقته از دستگاه پروتز لب رینتاب استفاده میکنم خیلی راضی هستم .
  این دستگاه فوق العاده ست لبها خیلی طبیعی زیبا و بزرگ میشه.تشکر فراوان

 15. صانعی می‌گه:

  سلام
  یه سری دستگاه پلاستیکی فولیپس خریدم واقعا چرت بود الان دستگاه پروتز لب رینتاب خریدم عالیییییه.خیلی وسیله خوب و جالبیه .

 16. جنت می‌گه:

  سلام
  دستگاه پروتز لب رینتاب چون با برق کار میکنه خطرناک نیست??? چون من از وسایل الکتریکی میترسم.

  • d.m می‌گه:

   با درود – دستگاه الکتریکی پروتز لب رینتاب کاملا امن میباشد و بصورت غیر مستقیم به برق وصل میشود و هیچگونه خطری برای شما ندارد.
   نمایندگی رسمی فروش دستگاه حجم دهنده لب رینتاب

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پرداخت آنلاین

پرداخت الکترونیکی وجه

=

هزینه پست رایگان

پرداخت الکترونیکی وجه و تحویل درب منزل

پرداخت آنلاین

پرداخت آنلاین

پرداخت مطمئن

پرداخت با کلیه درگاههای بانکی ایران

 

index

فروشگاه مرکزی موشاپ

محصولات اورجینال و 100% اصل را از ما بخواهید.

فروشگاه موشاپ دارای مجوز و ثبت در سامانه اینترنت کشور و سامانه ساماندهی کشور عرضه کننده محصولات اورجینال و اصلی دارای تاییدیه و برچسب شبنم و بهترین قیمت

فروشگاه موشاپ دارای مجوز و ثبت در سامانه اینترنت کشور و سامانه ساماندهی کشور عرضه کننده محصولات اورجینال و اصلی دارای تاییدیه و برچسب شبنم و بهترین قیمت

رهگیری مرسولات پستی

با وارد کردن بارکد پستی مرسوله خود را در سامانه رهگیری مرسولات پستی پیگیری نمایید.

و یا جهت پیگیری سفارش خود با شماره 09355751712 تماس حاصل نمایید.

آمار